Hotely cubaism.com - zarezervuj hotel kdekoliv na Kubě
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Hlavní stránka :: Hotely :: Můj účet :: Můj košík
Průvodce - Las Tunas, Kuba
Historie této provincie je docela pestrá, nebo tak legenda věří. Příběh spočívá v tom, že v roce 1519 přišel Španěl jménem Alonso de Ojeda, když jeho loď klesla, Alonso zachránil sochu Panny Marie a při zaplacení půdy ji připsal, že mu pomohl při jeho zázračném útěku z jisté smrti.

Když se vydal cestou přes zemi, slíbil nabídnout sochu do první vesnice, kterou narazil, a poté, co se dostal do indické vesnice Cueyba, dal ji místnímu šéfovi a instruoval ho, aby postavil církev na počest její božstva .
Flora a fauna La Isleta v obci Manati a Monte Cabaniguan v jižním Las Tunas může v budoucnu tyto oblasti rozvinout turistické magnety.
Cerro de Caisimu
Cerro de Caisimú took its name from the height where the installation lies. From there the visitor can watch one of the most beautiful sights of the Las Tunas region, at the East of the country.

Its commanding views perhaps not surprising meant it was the setting for numerous skirmishes between Revolutionary and Batista's forces.
Covarrubias
Procházky po bílé písčité pláži Covarrubias, které jsou namočené v teplých vlnách, jsou bezpochyby jednou z nejlepších pozvánek na potěšení vyhrazených provincií Las Tunas.
Nachází se na severním pobřeží tohoto regionu a na 42 km od obce Puerto Padre, Covarrubias je považován za nejkrásnější na kubánském východě. Pro milovníky tropů a teplé zacházení s obyvateli orientální provincie je tato pláž požehnáním těla i duše.
Las Tunas City
Hlavním městem provincie je město stejného jména, které leží 662 km východně od Havany. Město, původně pojmenované Las Tunas, bylo v roce 1869 přejmenováno na Victoria de las Tunas, titul, který jej dal jeho španělský guvernér, který připomněl koloniální vítězství nad kubánci. Jméno se vrátilo k obyčejnému Las Tunas v roce 1895, po bitvě, ve které Kubánci konečně vzali zpět město.
V těchto dnech je Las Tunas centrem obchodu s výrobou cukru a chemikálií.
Existují dva turistické hotely jeden (Hotel Las Tunas) se nachází na okraji města, další (Hotel el Cornito) 10 km jihozápadně.

Důkladné prozkoumání zajímavostí města může být provedeno v době, kdy je potřeba míchat a napít. Cerro Caismimu, lovecká rezervace asi 18 km mimo město, stojí za to navštívit, pokud jste tak nakloněný. Alternativně jsou pláže kolem Playa Covarrubias na severním pobřeží provincie dobré pro opalování, plavání a potápění.

Město samo o sobě je příjemným místem, a pokud procházíte kolem centrálního náměstí, musíte přitahovat pozornost zvědavých místních obyvatel.
Průvodce po provincii
Prodeje po Velké Británii :: Audrey :: +44 20 7498 8555 nebo 0800 298 9555
USA & Prodoje v Kanadě :: Jeffery nebo Bastien :: Bezplatná linka 888 361 9555
Havana turistický centrum :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(méně než 10 dní)
Vytvořeno systémem Bizloco eTravel Cubaism Ltd pro cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Všechna práva chráněny,