Hotely cubaism.com - zarezervuj hotel kdekoliv na Kubě
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Hlavní stránka :: Hotely :: Můj účet :: Můj košík
Průvodce - Santiago de Cuba, Kuba
Východní provincie Santiago je doma k nejvíce členitému terénu Kuby. Jeho nejvíce dominantní geografickou čarou je pohoří Sierra Maestra, která vede z Niqueru v blízkosti Guacanayabo zálivu na východ od Santiaga de Cuba, přes národní park Gran Piedra. Nejvyšší převýšení země, Pico Real del Turquino, je součástí této řady.

Tato oblast je mimo jiné označována za výrobu cukru a je také významným poskytovatelem citrusových plodů a tabáku. Je však nejslavnější pro svou historii vzpoury, která je součástí Východu, což je oblast známá jako kolébka Revoluce. Dnes je určen jako hlavní turistický cíl a jeho krásné fyzické prostředí se zdá být předurčeno stát se jednou z nejoblíbenějších a nejnavštěvovanějších oblastí Kuby.
Baconao Park
Baconao Park, ve východní provincii Santiago de Cuba, je perfektní vzorec pro volný čas, v kombinaci s atrakcími jeho zachovalé přírody.

Moře, horám a legendám se shromažďují v nabídce, že ti, kteří si vybrali tuto oblast kubánského souostroví jako cíl, který mají strávit dovolenou po dlouhé pracovní době, nemohou odmítnout.

Baconovy tradice se datují do doby objevu Kuby. Jeho samotné jméno je příbuzné mladému domorodci, který patřil k jednomu z před-hispánských kmenů žijících v tomto regionu.

Historie hovoří o kouzelném stromu nazvaném "bacona", který na mladého indického člověka kouzlil a umožnil mu hrát hudbu s lagunovými skořápkami, což byl dar, který byl předán stromům, když zemřel chlapec.

Možnosti parku zahrnují možnost užít si regionálního typického venkovského prostředí (campesino), které pokrývá každý detail, od domů - populární "bohío" (doškovou chýši) až po nábytek včetně "taburetu" (typické kubánské židle ).

To vše doplňuje výlety na koni v přímém kontaktu s přírodou a návštěvy starých francouzských kávových plantáží.

Zbytky vysoušečů kávy, domů a dokonce i koloniálního hřbitova se nacházejí v regionu a vytvářejí atmosféru plnou historie a tajemství.

Baconao má také akvárium, které umožňuje návštěvníkům seznámit se s karibskou mořskou faunou ve svých nádržích a tunelech.

Delfíni a pečetí představují skvělou show pro děti i dospělé, které projevují své schopnosti, v jakési potřebné a osvěžující pauze s 30 metrovým tunelem pod mořem, kde si návštěvníci mohou prohlédnout ryby ve svém vlastním prostředí .

Zařízení společnosti Baconao také zahrnuje takové singularity, jako je muzeum pozemní dopravy, které vystavuje více než 2 000 miniaturních vozidel spolu s výstavou vinobraní automobilů.

Starobylé fauny jsou také zastoupeny v parku, a to zejména v tzv. Údolí pravěku, kde si návštěvníci mohou vychutnat kamenné repliky z živočichů žijících na zemi před miliony lety.

Přidejte k této tradiční gastronomické nabídce v Kubě, s typickými pokrmy, jako je pražené vepřové maso a tzv. "Congrí oriental" (rýže a černé fazole), a lahodnou šálku kávy vyrobenou starou cestou.

Baconao Lagoon odráží stíny kubánských pre-hispánských obyvatel na repliku obce Taíno, kde jsou hosté hosté v restauraci, která nabízí mořské plody a kde se hraje ve slavné "órgano oriental" (východní varhany).

Aby bylo možné doprovodit mnohé nabídky parku, několik hotelů, včetně Bucanero a klubu Amigo Carisol Los Corales, poskytují cestujícím bezpečné útočiště a přispívají k vyplnění jakékoli zbývající prázdnoty po nějaké nádherné cestě po Baconovi.
Caleton Blanco
Caletón Blanco (White Inlet), jak napovídá název, je oblast, kde se nacházejí písečné zátoky. Jedná se o oblast, kde nejsou široké pláže, proto se vstupy vynořují a vytvářejí ještě krajnější krajinnou krajinu. Na přední straně mají moře, na zadní straně obrovský výhled na Sierru Maestru, načrtávající pohled jedinečný svou přírodní krásou.
Chivirico
Chivirico je malebná vesnice s přibližně 15 000 obyvatel na jižním pobřeží Kuby asi půl hodiny jízdy západně od Santiaga de Cuba. Chivirico má řadu obchodníků na ulici, kteří hawking všemožných místních specialit z pushcarts, které připomínají popcorn wagons.

Stejně jako hotely Los Galeones a Brisas Sierra Mar je malý (dva místnosti) ostrov Cayo Damas jen pár kilometrů mimo Chivirico.
Contramaestre
Město a obec Contramaestre leží na hlavní silnici zhruba uprostřed mezi Santiago de Cuba a Bayamo. 610 čtverečních kilometrů Contramaestre obec má populaci asi 100k.

Contramaestre jméno znamená „mistr na pohotovosti nebo mistr továrních dělníků“, ale zde slovo bylo používáno, když tu byl objeven „Master“ přítokem řeky Cauto v 16. století, a nazval Rio Contramaestre.

Doporučená trasa je přes poměrně spiffing Hotel Villa El Salton (nově tarmaced 2010) scénické silnici od Contramaestre City.
El Cobre
Město a obec Contramaestre leží na hlavní silnici zhruba uprostřed mezi Santiago de Cuba a Bayamo. 610 čtverečních kilometrů Contramaestre obec má populaci asi 100k.

Contramaestre jméno znamená „mistr na pohotovosti nebo mistr továrních dělníků“, ale zde slovo bylo používáno, když tu byl objeven „Master“ přítokem řeky Cauto v 16. století, a nazval Rio Contramaestre.

Doporučená trasa je přes poměrně spiffing Hotel Villa El Salton (nově tarmaced 2010) scénické silnici od Contramaestre City.
La Mula La Plata & Las Cuevas
Mula je u úst Rio La Mula (AKA Rio Turquino), na jižním pobřeží Kuby, 124 km západně od Santiaga de Cuba. Prudce stoupající až do 1974m (6476 ft) od La Mula je majestátní pohoří Sierra Maestra. Chcete-li přidat k drama, na jih od La Mula je kajmanské koryto. Mořská podlaha klesá náhle dolů na 7686 m (25,217 ft) do Cayman Trough. Na dolní straně jsou nejhlubší a nejteplejší vulkanické větrací otvory a "černí kuřáci".

Ale jen 15 metrů dolů a 30 metrů od břehu Mula, snorkelers budou rádi objevovat dobře zachovalý vrak ze španělského Navy Giuseppe Garibaldi třídy pancéřového křižníku je Cristobal Colon (1897).

Řeka Rio La Plata dává své jméno jak historicky významné malé osídlení, La Plata, u jeho ústí, a La Plata kraj, od toho zdroje.

La Plata byl pozemek Fidela Castra kubánské revoluce první vítězné potyčce proti Batista vládními jednotkami 17. ledna 1957. The Silver muzeum je otevřeno Út do soboty za $ 1 CUC.

Velitel General La Plata byla Fidela Castra povstalecké armády hlavní velitelské stanoviště od roku 1958. Dochované dřevěné kabiny jsou dnes nejlépe dostanete pomocí hřebene značce od Alto de Naranjo, vysoko nad Hotel Villa Santa Dominga. Pozdější je pouze dosažitelné autem ze severu, na straně provincie Granma.

Las Cuevas, a jeho návštěvnické centrum, se nachází mezi La Mula a La Plata, a je bodem startu děsivě příkrého a krásnou stopu na nejvyšší vrcholky hor Kuby, Pico Kuba (1872 m) a Pico Turquino (1972).
Santiago de Cuba City
Druhé město Kuby je horké, kopcovité a vyčerpávající, ale současně zanícené. Postaven na sérii kopců s výhledem na velkou zátoku s Sierra Maestra v pozadí, je to určitě jedna z nejkrásnějších měst v Kubě. Jeho barevné ulice zametávají strmé kopce nahoru a dolů a dělají procházky po městě, i když příjemné, trochu únavné, pokud se děje v dlouhých úsecích.Město Santiago má jedinečnou vibraci, převažující mulatto lidé, směs španělštiny, francouzštiny z Haiti a obrovský počet Afričanů, jsou trvale přátelští. A jejich důvodem pro bytí je hudba a tanec.Santiago de Cuba má spoustu nabídek pro návštěvníky, požehnané, stejně jako hosté zajímavých muzeí, budov a míst .. včetně Monkada Barracks, muzea Emilio Bacardi, katedrály, hradu Morro, La Maison a Calle Heredia

Segundo Frente
Segundo Frente is a small municipality in the Santiago de Cuba Province of Cuba and Mayarí Arriba is its main town.

This municipality was created after the territorial organization of 1976. Its name refers to the Second Eastern Front «Frank País», a combat front in the Cuban revolution, created on 11th March 1958; it receives its name from Frank País, a student leader and evangelical leader in the Cuban revolution.

Segundo Frente borders north with the municipalities of Mayarí and Sagua de Tánamo (in the province of Holguín), east with El Salvador (in the province of Guantanamo), south with Songo-La Maya and west with San Luis, the latter municipalities of the province of Santiago de Cuba.

The main economic activity of the municipality is agriculture, mainly the production of coffee, vegetables, citrus fruits and other fruit trees. It has educational institutions aimed at all student levels, from early childhood to technical schools, professionals and a municipal university centre; health services of medium and high complexity; cultural and recreation spaces. It has spaces dedicated to the practice of several sports disciplines such as baseball, basketball, boxing, volleyball, athletics, and tennis, among others.

This municipality is slowly opening to tourism thanks to the opening of Hotel Horizontes Segundo Frente in December 2018.
Siboney
Je to oblíbené místo pro kubánské lidi a je to dobré místo pro setkání s lidmi a přátelství. Samotná pláž je černým pískem a do značné míry nepříjemná a kopce kolem Siboney byly kdysi pevností pro rebely anti-Batista.
Sigua
Další 18 km východně podél pobřežní silnice je vesnička / plážové letovisko Sigua, které často navštěvují kubánci. Zaručujeme vám příjemné přivítání a místní obyvatelé vám dokonce nabídnou příjemnou rybu na večeři za pár dolarů.
Průvodce po provincii
Prodeje po Velké Británii :: Audrey :: +44 20 7498 8555 nebo 0800 298 9555
USA & Prodoje v Kanadě :: Jeffery nebo Bastien :: Bezplatná linka 888 361 9555
Havana turistický centrum :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(méně než 10 dní)
Vytvořeno systémem Bizloco eTravel Cubaism Ltd pro cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Všechna práva chráněny,