Hotely cubaism.com - zarezervuj hotel kdekoliv na Kubě
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Hlavní stránka :: Hotely :: Můj účet :: Můj košík
Campismo Victoria de Giron , Národní park Zapata a Playa Larga, Matanzas, Kuba
{+} Mapa ulic & satelitní snímky...
Pro tento hotel nejsou v současné době přijímány žádné rezervace. Prosím pro více informací. podívejte se dolů.
Všechno o Cabanas Campismo Victoria de Giron
Campismo Popular
Hotely u pláže
Potápění a šnorchlování
Rodinné hotely
Pokud hledáte levný způsob, jak vidět skryté přirozené zážitky na Kubě, mimo hlavní turistické oblasti, najdete to u Campismo Victoria de Giron.

Nachází se v jedné z nejdůležitějších karibských oblastí mokřadů, Campismo Victoria de Giron poskytuje báječný zážitek pro milovníky přírody s ptačími nástrahami, přírodními stezkami a velkou pobřežní oblastí, kterou můžete prozkoumat. Existuje spousta aktivit, které vám pomohou udržet si práci v okolí s cyklistickými, vodními sporty a jízda na koni (malý poplatek za každého). Zaměstnanci poskytují také každodenní zábavu a pro mladší hosty je k dispozici hřiště.

Vybavení hotelu zahrnuje kavárnu, restauraci, TV místnost, hernu a noční klub, kde můžete s místními lidmi tančit. Místa Campismo jsou velmi populární u místních obyvatel, a to zejména o víkendech, a proto je třeba je při rezervaci uvažovat.

Pokud hledáte levné ubytování, kde se můžete věnovat řadě aktivit a můžete se setkat s příjemnými místními lidmi, měli byste si vychutnat tento web. Pokud jste také milovníky přírody, máte zaručenou nezapomenutelnou dovolenou u Campismo Victoria de Giron.

ZÁKLADNĚ KAMPISMO VICTORIA DE GIRON NENÍ V současné době provozováno pro pravidelný cestovní ruch.
© 2017 Nigel Hunt
Ještě neohodnoceno Nigelem
Hrací pokoj
Jízda na koni
Kavárna / bar s občerstvením
Noční klub . diskotéka a taneční hala
Parkování
Pláž
Pozorování ptáků
Restaurace
Šnorchlování
TV místnost / bar (mezinárodní kanály a videa)
Výlety na kolech
Detaily Kabina s vlastní koupelnou  
Ubytování je k dispozici přes kabany; malé chatky, kde až šest lidí může pohodlně spát v jednotlivých lůžkách. Návštěvníkům obvykle není dovoleno stoupat. Kabany jsou základní, i když všechny mají toaletu a poskytují dobrý přístřešek za každého počasí.
© 2017 Nigel Hunt
Koupelna
Průvodce po Národní park Zapata a Playa Larga
Parque Nacional Ciénaga de Zapata má rozlohu 628 171 hektarů. je hlavní mokřadní krajina na Kubě, stejně jako největší (a dobře zachovalé) Karibských ostrovů. Biosféra poloostrova Zapata je obrovskou přírodní rezervací pro všechny druhy volně žijících živočichů, včetně místních a stěhovavých ptáků, ještěrek, krokodýlů a skalních krabů.

Biosférická rezervace Zapata ukazuje velkou rozmanitost ekosystémů, jako jsou pastviny; mangrove, Ciénaga, polořadovka-listnaté, stálezelené pobřežní a podmořské lesy; pobřežních a podmořských matorrálních a korálových útesů se základními druhy korálů a pobřežních lagun. Tato oblast také podporuje hlavní populace kubánského krokodýla (Cocodrilus rhombifer) a amerického krokodýla (C. acutus) a ptáků jako velkého plameňa (Phoenicopterus ruber). Někteří 9000 (2001) lidé, většinou ze španělského původu, trvale žijí v jedné z největších biosférických rezerv na Kubě. Hospodářskými činnostmi jsou zejména lesnictví, rybolov, zemědělství, cestovní ruch, řemesla a včelařství.

Na La Boca můžete vidět krokodýly a vzít lodí do malebné Guamy, skupiny malých ostrovů spojených dřevěnými mosty. Tato oblast je také domovem jednoho z největších podzemních jeskynních a jezerních systémů v Latinské Americe.

Pokračovat 13 km jižně od La Boca de Guama dosáhnete slavného Bay of Pigs v Playa Larga. Exulanti podporovaní USA se pokoušeli napadnout Kubu touto zátokou dne 17. dubna 1961. Hlavním muzeem věnovaným těmto událostem je Playa Giron, který leží 35 km jihu ostrova. Malá vesnice Playa Larga je dobrým základem pro návštěvu přilehlých přírodních rezervací v Gran Parque Natural Montemar.

Rybáři se mohou podílet na lovu ryb v Las Salinas a pro tarpon a snook je Rio Hatiguanico.
Více hotelů v Národní park Zapata a Playa Larga:
Prodeje po Velké Británii :: Audrey :: +44 20 7498 8555 nebo 0800 298 9555
USA & Prodoje v Kanadě :: Jeffery nebo Bastien :: Bezplatná linka 888 361 9555
Havana turistický centrum :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(méně než 10 dní)
Vytvořeno systémem Bizloco eTravel Cubaism Ltd pro cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Všechna práva chráněny,