Hotely cubaism.com - zarezervuj hotel kdekoliv na Kubě
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Hlavní stránka :: Hotely :: Můj účet :: Můj košík
Hotel Punta Blanca , Varadero, Matanzas, Kuba
{+} Mapa ulic & satelitní snímky...
Zkontrolovat cenu a volné pokoje Rezervujte tento hotel teď
Všechno o Hotel Islazul Villa Punta Blanca
Islazul
Hotely u pláže
Pokud hledáte levné, klidné způsoby, jak zažít báječné pláže a bary, restaurace a obchody Varadero, Villa Punta Blanca by měla vyhovovat vašim potřebám.

Villa Punta Blanca je malý, ne-ozdobný hotel na západním konci známého proudu Varadero, jen pár kroků od jedné z nejkrásnějších pláží v této oblasti.

Hotel Punta Blanca má decentní bazén a čistou a dobře udržovanou terasu s lehátky pro hosty, kteří si chtějí vychutnat slunce z hotelu. Zařízení je slušné kvality pro levný hotel a je zde dobré, přátelské služby v restauraci a lobby baru.

Všichni ve všech, Villa Islazul Punta Blanca je skvělé místo pro zážitek Varadero za rozpočet. Jeho umístění poskytuje to nejlepší z obou světů; klidné oblasti jen pár kroků od krásné bílé písečné pláže, ale jen kousek pěšky od pulzujícího pásma Varadero.
© 2017 Nigel Hunt
Ještě neohodnoceno Nigelem
Hodnocení 24 Jul 2010 s Hanzer L od Chile
Great location. very friendly staff. rooms ok (considering price). Kitchen exceptinal. absolutely worthy!!!
Střední hodnocení od 1 hodnocení tohoto hotelu
Bar
Klimatizace
Lobby bar
Obchod se základními potřebami, suvenýry a dárky
Personál recepce mluví španělsky, anglicky, francouzsky, německy, italsky
Plavecký bazén
Pláž
Restaurace
Směnárna
Taxi
Telefon - národní a mezinárodní hovory
Vodní sporty (nemotorizované)
Detaily Standartní pokoj  
Pokoje v Villa Punta Blanca jsou základní, ale pohodlné a dobře udržované, s decentní velikosti manželskou postelí nebo oddělenými lůžky, vlastní koupelnou, klimatizací a satelitní TV.
© 2017 Nigel Hunt
Horká a studená voda
Klimtizace
Koupelna
Radio
Satelitní televize
Telefon
Průvodce po Varadero
Varadero, v západní kubánské provincii Matanzas, je plážím par excellence v souostroví navzdory silné konkurenci ostrovů v turistické oblasti Jardines del Rey.
Více než 24 kilometrů vynikajících pláží, které jsou úzce propojeny s dalšími přírodními zajímavostmi, jako jsou jeskyně, panenské klíče a průhledné vody, jsou doplněny silnou infrastrukturou, která uspokojí potřeby nejnáročnějších turistů.

Přístaviště jako Chapelin, Puertosol, Darsena de Varadero a Gaviota zaručují vynikající podmínky a prostředky pro potápění včetně vhodných lodí, vyškoleného personálu, potápěčských center, hyperbarických komor a dopravních prostředků v případě mimořádné události.

Tisíce místností pro mezinárodní cestovní ruch provozovaných významnými mezinárodními hotelovými společnostmi spojenými s průmyslem volného času doplňuje široká síť zařízení mimo hotel, která se rozšířila spolu s nárůstem počtu turistů, kteří si vsadili na tuto turistickou destinaci.
Varadero také pořádá Mezinárodní centrum parašutismu a Varadero Golf Club, první profesionální golfové hřiště s 18 jamkami a par 72 na Kubě.

Kongresové centrum Plaza America se svým 600 místním sálem a sedmi dalšími sály hostí velké mezinárodní akce a setkání a stane se vynikající volbou v programech, které spojují volný čas s prací v příjemné a klidné atmosféře.
Více hotelů v Varadero:
Prodeje po Velké Británii :: Audrey :: +44 20 7498 8555 nebo 0800 298 9555
USA & Prodoje v Kanadě :: Jeffery nebo Bastien :: Bezplatná linka 888 361 9555
Havana turistický centrum :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(méně než 10 dní)
Vytvořeno systémem Bizloco eTravel Cubaism Ltd pro cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Všechna práva chráněny,