Hotely cubaism.com - zarezervuj hotel kdekoliv na Kubě
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Hlavní stránka :: Hotely :: Můj účet :: Můj košík
Villa Cabo San Antonio , Guanahacabibes Peninsula, Pinar Del Rio, Kuba
Wooden Lodge At Cabo San Antonio
Villa Cabo San Antonio Wooden Lodge
Beach At Villa San Antonio
Villa Cabo San Antonio Beach
Hotel Cabo San Antonio Wooden Lodge Room
Villa Cabo San Antonio Wooden Lodge Room
{+} Velké fotografie hotolu
{+} Mapa ulic & satelitní snímky...
Zkontrolovat cenu a volné pokoje Rezervujte tento hotel teď
Všechno o Hotel Gaviota Villa Cabo San Antonio
Gaviota
Hotely u pláže
Potápění a šnorchlování
Venkovské hotely
Hotel Gaviota Villa Cabo San Antonio se nachází v severozápadní oblasti poloostrova Guanahacabibes, v západní provincii Kuba, Pinar del Rio, jen 3 km od pevniny, kde stojí maják Roncali. Oblast poloostrova Guanahacabibes je stále převážně panenská a může se pochlubit kategorií biosférické rezervace schválené UNESCO od roku 1987.

Villa San Antonio je obklopen džunglí a mořským prostředím. Zařízení hotelu zahrnuje vodní aktivity, půjčovnu automobilů / jízdních kol, obchod, výlety a mnoho dalších. Turisté si mohou vařit vlastní jídlo, a to buď v snack baru Villa nebo u přístavu Cabo San Antonio, který je vzdálen pouhých 4 km od hotelu. Cabo San Antonio Marina má být otevřen v roce 2009.

Další informace a fotografie hotelu naleznete na stránkách Villa Cabo San Antonio .

Chcete-li si prohlédnout vlastní komentáře návštěvníků, navštivte Villa Cabo San Antonio Forum .

Marina Cabo San Antonio se nachází 3 km od hotelu a lze se k němu dostat pěšky nebo vlastním autem nebo na kole. Zatímco Cabo San Antonio je skvělou příležitostí pro rybolov na velkých hrách, Maria La Gorda je vynikajícím cílem potápění a šnorchlování v biosférické rezervaci Guanahacabibes. Maria La Gorda Potápěčské centrum a hotel se nachází asi 70 km od hotelu Cabo San Antonio, proto doporučujeme potápěčům, kteří nemají vlastní dopravu, aby si rezervovali pobyt na adrese http://www.cubaism.co. uk / cz / hotels / view / villa-maria-la-gorda / 412 "target =" _ blank "> Maria La Gorda Hotel .
© 2017 Nigel Hunt
Bar
Bezpečnost - uniformovaný bezpečnostní personál 24 hodin
Hrací pokoj
Klimatizace
Mezinárodní kuchyně
Obchod se základními potřebami, suvenýry a dárky
Parkování
Personál recepce mluví španělsky, anglicky, francouzsky, německy, italsky
Pláž
Půjčovna aut
Restaurace
Rybaření
Služba praní a žehlení
Šnorchlování
Telefon - národní a mezinárodní hovory
Turistické a informační středisko
TV místnost / bar (mezinárodní kanály a videa)
Vodní sporty (nemotorizované)
Detaily Dřevěná lóže  
Podrobnější popis se objeví v nejbližší době.
Průvodce po Guanahacabibes Peninsula
Na západním cípu Kuby, v provincii Pinar del Rio, najdete jednu z nejvíce panenských přírodních oblastí v kubánském souostroví. Oblast poloostrova Guanahacabibes je kvůli bohatstvím flóry, fauny a jeho mořské a suchozemské krajiny biosférickou rezervací, kterou UNESCO deklaruje od roku 1987.

Na pobřeží "Reserva de la Biosfera Península de Guanahacabibes" se nachází mnoho krásných bílých písečných pláží. A mimo pobřeží jsou rozsáhlé korálové útesy. Všechny jsou některé z nejvíce nedotčené na světě. Návštěvníci mohou zažít desítky míst pro potápění mimo jižní pobřeží, od mezinárodního potápěčského centra Maria La Gorda a nyní desítky dalších severních břehů od nového mezinárodního potápěčského centra Cabo San Antonio.

Ptáci jako Cartacuba, Tocororo, Sijú platanero, Zunzuncito se mezi mnoha dalšími nacházejí v migračním koridoru více než 50 druhů létajících ze severu na jih a naopak a zastavují se v pobřežních lagunách a mokřadech.

Guanahacabibes také podporuje 35 druhů plazů a je důležitým stanovištěm pro iguany, majáky a další plazy.

N.B. Biosférické rezervy jsou lokality uznané v rámci Programu UNESCO pro muže a biosféru, které inovují a demonstrují přístupy k zachování a udržitelnému rozvoji člověka. 121,572 hektarů "Reserva de la Biosfera Península de Guanahacabibes" má od roku 2001 "Parque Nacional Península de Guanahacabibes" od roku 2001 39,901 hektarů národního parku a dvě přísně chráněné přírodní rezervace od roku 1963 "Cabo Corrientes" a "El Veral".
Více hotelů v Guanahacabibes Peninsula:
Prodeje po Velké Británii :: Audrey :: +44 20 7498 8555 nebo 0800 298 9555
USA & Prodoje v Kanadě :: Jeffery nebo Bastien :: Bezplatná linka 888 361 9555
Havana turistický centrum :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(méně než 10 dní)
Vytvořeno systémem Bizloco eTravel Cubaism Ltd pro cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Všechna práva chráněny,