Hotely cubaism.com - zarezervuj hotel kdekoliv na Kubě
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Hlavní stránka :: Hotely :: Můj účet :: Můj košík
Villa La Granjita , Santa Clara, Villa Clara, Kuba
Santa Clara Hotel
Hotel La Granjita Santa Clara
La Granjita Swimming Pool
Swimming Pool Hotel La Granjita
Suite Room Granjita Hotel
Hotel Granjita Suite Room
{+} Mapa ulic & satelitní snímky...
Zkontrolovat cenu a volné pokoje Rezervujte tento hotel teď
Všechno o Hotel Horizontes Villa La Granjita
Horizontes
Rodinné hotely
Venkovské hotely
Hotel Horizontes Villa La Granjita is set in handsome grounds amid groves of Royal palms, about two miles northeast of the town of Santa Clara, and is a twin image of the Villa Los Caneyes, on the other side of town. The architecture is inspired by the indigenous style and includes rooms in two-story thatched duplex sextagonal cabins. Occasional tour groups make use of it, but less so than Los Caneyes, and the upside here is the quietude.

The wood-paneled accommodations at La Granjita have simple hardwood furniture and pink fabrics. Some rooms are in a modern blocks. All are air-conditioned and furnished with satellite TV, telephone, and modern bathroom with marble counter-top. They're functional and somewhat homey, and the second-rate mattresses might give some patrons back-ache, but overall rooms are adequate for at least one night's stay.

At Hotel Horizontes Villa La Granjita, entertainment staff perform cabarets by the handsome pool and sundeck, fitted with thatched umbrellas. The restaurant has glass walls overlooking the pool and features handsome contemporary artwork inspired by the Taíno Indian theme. There's also a small snack bar, and a tiny store. Horse-riding is a specialty here.

La Granjita hotel was renovated in 2006 and features a terrace, a garden, and a total of 80 rooms, of which 71 are standard double rooms, 5 are rooms accommodating three people, 3 are single rooms and one is a junior suite.

Granjita's facilities include a foyer with a 24-hour reception desk, a safe and a currency exchange desk. Inside the air-conditioned hotel there is a kiosk, a theatre, a games room, a cafe, a bar, 2 restaurants, public Internet access (for a charge), and a number of conference facilities. Laundry facilities are on offer for an additional fee. Younger guests are able to play in the playground. There is parking available for those arriving by car.

Hotel Horizontes Villa La Granjita will be exclusive with a different tour operator from 1st November 2016.
© 2016 Nigel Hunt
Ještě neohodnoceno Nigelem
Bar s občerstvením u bazénu
Barbecue
Bezpečnost - uniformovaný bezpečnostní personál 24 hodin
Dětský bazén
Fax
Internet na hotelových počítačích
Klimatizace
Konferenční haly a prostory
Mastercard & Visa (není vydávána bankou USA)
Mezinárodní kuchyně
Moderní budova
Noční klub . diskotéka a taneční hala
Obchod se základními potřebami, suvenýry a dárky
Personál recepce mluví španělsky, anglicky, francouzsky, německy, italsky
Plavecký bazén
Program ekologických exkurzí
Půjčovna aut
Restaurace
Směnárna
Telefon - národní a mezinárodní hovory
TV místnost / bar (mezinárodní kanály a videa)
Večerní zábava - kabarety
WiFi k dispozici ($)
Zahrada
Zdravotní služby
Detaily Standartní pokoj  
75 Double Standard rooms with air conditioning, balcony or terrace, private bathroom, safe deposit box, minibar, telephone and satellite TV.
© 2016 Nigel Hunt
Dvojlůžková postel
Dvoulůžkové postele
Horká a studená voda
Klimtizace
Koupelna
Pokoj servis
Satelitní televize
Telefon
Trezor v pokoji
Průvodce po Santa Clara
Bzučivé provinční město s příjemným Parque Central Santa Clara je nejznámější spojením s Che Guevarou, jehož útok na město Batista ve městě v prosinci 1958 pomohl přesvědčit diktátora, aby jeho dny byly očíslovány.
Tento provinční kapitál stojí za to navštívit, mimo předměstí najdete bzučivé místo s ulicemi živými s lidmi, kteří chodí do jejich každodenního života, a město těží z velké studentské populace. Středisko se zdá být dobře postaráno a relativně bez vrhu. Překvapivý pohled na každého, kdo přijede z Havany.
Existuje několik zajímavých muzeí, které stojí za to přijmout, a drobné cihlově červené dlážděné domy se mohou pochlubit atmosférou klidu a diskrétnosti. Pro většinu lidí je oblast Parque Vidal nejzajímavějším místem ve městě, stejně jako je geografickým centrem města, je také jeho společenským centrem a během víkendů probíhá obvykle nějaká zábava. Památník označuje místo, kde byl zabit revoluční hrdina Leoncio Vidal, a lavičky vedou po promenádách, které kříží kolem parku. Na severu náměstí.
Prodeje po Velké Británii :: Audrey :: +44 20 7498 8555 nebo 0800 298 9555
USA & Prodoje v Kanadě :: Jeffery nebo Bastien :: Bezplatná linka 888 361 9555
Havana turistický centrum :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(méně než 10 dní)
Vytvořeno systémem Bizloco eTravel Cubaism Ltd pro cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Všechna práva chráněny,