Hotely cubaism.com - zarezervuj hotel kdekoliv na Kubě
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Hlavní stránka :: Hotely :: Můj účet :: Můj košík
Villa La Mar, Varadero, Matanzas, Kuba
Entrance Of Hotel Villa Islazul La Mar
Hotel Villa La Mar Entrance
Restaurant At Hotel Villa La Mar
Villa La Mar Restaurant
Standard Room At La Mar
Villa La Mar Twin Room
{+} Mapa ulic & satelitní snímky...
Pro tento hotel nejsou v současné době přijímány žádné rezervace. Prosím pro více informací. podívejte se dolů.
Všechno o Hotel Villa La Mar
Hotely u pláže
Pokud hledáte levný all-inclusive pobyt v srdci Varadero, nebudete se pokazit s Islazul Villa La Mar.

Villa La Mar je jen kousek pěšky od krásné bílé písečné pláže v Varadero, ale ještě blíže k známým proužkům, trhům a specializovaným restauracím.

Bazén a terasa hotelu La Mar jsou čisté a dobře udržované s množstvím lehátek, obklopených malebnými palmami. K dispozici jsou každodenní aktivity kolem bazénu, basketbalové, volejbalové a ping-pongové stoly, zatímco zaměstnanci poskytují také noční zábavní programy. Je však třeba poznamenat, že hotel Islazul Villa La Mar nemá žádné výtahy a není vhodný pro osoby s omezenou pohyblivostí.

Villa La Mar je bufetová restaurace, která je světlá a příjemná a nabízí bohatou nabídku jednoduchých, chutných jídel. Hotel také nabízí dobré jídlo z mezinárodní a la carte restaurace a snack bar, zatímco jeho 3 bary zahrnují plážový bar.

Hotel Villa Islazul La Mar je perfektně umístěn pro objevování atrakcí města Varadero nebo pro odpočinek hodin na měkkém bílém písku. Je ideální pro všechny, kteří chtějí vychutnat kubánskou dovolenou all-inclusive s rozpočtem.

TENTO HOTEL není dále otevřen pro pravidelný cestovní ruch
© 2017 Nigel Hunt
Ještě neohodnoceno Nigelem
Bar
Hrací pokoj
Kavárna / bar s občerstvením
Klimatizace
Noční klub . diskotéka a taneční hala
Občerstvení a nápoje 24 hodin denně
Plavecký bazén
Půjčovna aut
Restaurace
Soukromé bezpečné parkování na ulici
Telefon - národní a mezinárodní hovory
TV místnost / bar (mezinárodní kanály a videa)
Zdravotní služby
Detaily Standartní pokoj  
Všechny pokoje jsou světlé a pohodlné, s manželskou postelí nebo oddělenými postelemi, klimatizací a satelitní TV. Villa La Mar má 218 standardních pokojů, všechny jsou vybaveny sprchou, ačkoli ubytování v přízemí je doporučeno pro osoby s omezenou pohyblivostí.
© 2017 Nigel Hunt
Detaily Apartmán  
Podrobnější popis se objeví v nejbližší době.
Průvodce po Varadero
Varadero, v západní kubánské provincii Matanzas, je plážím par excellence v souostroví navzdory silné konkurenci ostrovů v turistické oblasti Jardines del Rey.
Více než 24 kilometrů vynikajících pláží, které jsou úzce propojeny s dalšími přírodními zajímavostmi, jako jsou jeskyně, panenské klíče a průhledné vody, jsou doplněny silnou infrastrukturou, která uspokojí potřeby nejnáročnějších turistů.

Přístaviště jako Chapelin, Puertosol, Darsena de Varadero a Gaviota zaručují vynikající podmínky a prostředky pro potápění včetně vhodných lodí, vyškoleného personálu, potápěčských center, hyperbarických komor a dopravních prostředků v případě mimořádné události.

Tisíce místností pro mezinárodní cestovní ruch provozovaných významnými mezinárodními hotelovými společnostmi spojenými s průmyslem volného času doplňuje široká síť zařízení mimo hotel, která se rozšířila spolu s nárůstem počtu turistů, kteří si vsadili na tuto turistickou destinaci.
Varadero také pořádá Mezinárodní centrum parašutismu a Varadero Golf Club, první profesionální golfové hřiště s 18 jamkami a par 72 na Kubě.

Kongresové centrum Plaza America se svým 600 místním sálem a sedmi dalšími sály hostí velké mezinárodní akce a setkání a stane se vynikající volbou v programech, které spojují volný čas s prací v příjemné a klidné atmosféře.
Více hotelů v Varadero:
Prodeje po Velké Británii :: Audrey :: +44 20 7498 8555 nebo 0800 298 9555
USA & Prodoje v Kanadě :: Jeffery nebo Bastien :: Bezplatná linka 888 361 9555
Havana turistický centrum :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(méně než 10 dní)
Vytvořeno systémem Bizloco eTravel Cubaism Ltd pro cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Všechna práva chráněny,