cubaism.com hotels - book a hotel anywhere in Cuba
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Home :: Hotels :: My Account :: My Basket
Travel Guide - Camaguey (Kamaguej), Cuba
Kamaguej provinces panorāma ir vienmērīgi plakana, salauzta tikai ar palmu kokiem. Augsne šajā provincē ir viena no visauglīgajiem zemes gabaliem, kas to padara piemērotu cukurniedru audzēšanai. Šī teritorija ir arī liellopu audzētava, galvenokārt tur tiek audzēti Kubas Šaroli, kurus audzē liellopu gaļas dabūšanai, tāpat ir audzēti Zebu, kurus audzē piena dēļ.

Šī province ir viena no vissvārīgajiem ostas pilsētām, kas nodarbojas ar daudzu tūkstošu tonnu cukura, ražotu 13 provinču cukurfabrikās pārvādīšanu. Kamaguej arī lepojas ar savas pludmales kūrortu Playa Santa Lucia, kas atrodas apmēram 100 km uz ziemeļiem no pilsētas.
Florida
Floridas pašvaldība robežojas ar Cespedes un Esmeraldas pašvaldībam ziemeļos, ar Vertientes pašvaldību dienvidos, ar Camagüey austrumos un ar Ciego de Avila provinces Baraguas pašvaldību un Karību jūru rietumos. Atrodas centrāli rietumos no provinces, pašvaldību raksturo ka zonas līmeni, ko apskalo Caonao upes ūdeņi, un tiek ņemti vērā vidēja augstuma nozīme, kas izteicas "Urabo kalnos, kur notika atbrīvošana pēdējā kaujā, kas notika provincē, 1895. gada karā.

Floridas pilsēta tika nodibināta vienu gadu pēc tam, kad pirmais vilciens aizbrauca no Kamaguej provinces, starp ielām prezidents Go'mez (ģenerālis Go'mez) un kalnu grēdu Otaola ar jaunajo Kubas centrālo dzelzceļu, kurās pirmie loti bija pārdoti 1903 gadā par 100 peso. Šajā zonā, kas pilnīgi ir pārklāta ar mežiem, pirmajos gados atradījas tikai dažas kokzaģētāvas, bāri un veikali. 1904. gadā bija uzbūvēts pirmais telegrāfa nodalījums starp Floridu un San Žeronimo, 1908. gadā uz dienvidiem no dzelzceļa stacijas sākās pilsētas urbanizācija, un jau 1912. gadā bija uzcelti 12 ielas un 24 ābeles uzstādīti.

Būtiska ekonomiskā bāze ir cukura rūpniecība, lai arī citas nozares, kā sports, zivsaimniecība un liellopi arī izceļas; arī tur var satikt tabakas fabrikas, vermicelli, galletikas, atspirdzinošus dzērienus, sorbitolu, kreklus, maizi un saldumus.
Kamaguej pilsēta
Tas bija viena no svarīgākajām pilsētām koloniālā periodā, mūsdienās tajā ir daudz burvīgu baroko baznīcu un daži gleznaini pakakti un attalinātās vietas, piemēram, atjaunotā Plaza San Juan de Dios.

Pilsētas ievērojamākās vietas Jūs varēsiet tuvi iepazināties ar pilsētas varoņa, Ignacio Agramonte, dzīvi, tā kā tur ir gan parks, gan muzejs, kas ir veltīts viņa atmiņai. Pilsēta ir viena no visskaistākajiem visā Kubā, tā ir pilna ar arhitektūras dārgakmeņiem, kas liecina par tās koloniālo pagātni.

Netālu no dzelzceļa stacijas jūs varat atrast Ignacio Agramonte dzimšanas vietas muzeju. Apmeklējiet La Merced baznīcu pretī, lai redzētu tās freskas un godājamos priekšmetus, kas tiek glabāti kapenēs, un beidzot, vislabākais no šīs pilsētas ir Plaza San Juan de Dios, tas ir vecs bruģakmens laukums, apkart kuram ir uzcelti spožas izolētas, vienstāvu ēkas un jauka dzeltena baznīca līdzās atjaunotajai bijušajai slimnīcai.
Nuevitas
Atrodas apmēram 68 km uz ziemeļ-austrumiem no pilsētas, lielas teritorijas daļai kaitē smagā rūpniecība, un termoelektriskās ģeneratoru stacijas, kas sastāv rūpnieciskā kompleksa daļā, kas ir vislielākais Kubā. Tuvumā ir dažas piemērotas pludmales, kurās drīkst peldēt.
Playa Santa Lucia
Playa Santa Lucia strauji kļūst par populāru tūrisma galamērķi rietumos, un tā ir lieliska vieta niršanai ar akvalangu, jo ūdeņos ir vairāk nekā 50 dažādu koraļļu sugu. Saulriets šajā apkārtnē ir iespaidīgs. Ieteicams apmeklēt koraļļu rifu pie La Boca, kas ir neliels zvejas ciems 5 jūdzes uz rietumiem no galvenā kūrorta. La Boca ir viena no skaistākajiem vietām Kubā.
Sierra de Kubitas
Pašvaldības iestāde atrodas Kubitas pilsētā. 1899. gadā Kubitās apmetās desmitiem ASV zemnieku un amatnieku. Vēsturiski pašvaldībā bija lieli citrusaugu plantācijas, kas deva darbu lielai Haiti imigrantu kopienai, kas kopš tā laika ir šeit dzīvojuši.
Travel Guides by Province
UK Sales :: Audrey :: +44 20 7498 8555 or 0800 298 9555
USA & Canada Sales :: Jeffery or Bastien :: Toll Free 888 361 9555
Havana Tourist Center :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(mazāk par 10 dienam)
Powered by Bizloco eTravel System operated by Cubaism Ltd for cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - All Rights Reserved.