cubaism.com hotels - book a hotel anywhere in Cuba
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Home :: Hotels :: My Account :: My Basket
Travel Guide - Granma, Cuba
Šī province ņem savu nosaukumu no jahtas Granma, kura pienāca netālu no tās dienvidrietumu gultnes ar Kastro, Če un viņu atbalstītājiem.

Diženi Sierra Maestra kalni, galvenā kalnu grēda Kubā, spraigi zilā Karību jūra un auglīgi līdzenumi, kas ir izskaloti ar Kauto upi, palielinā Granmas provinces kontrastu. Tas viss, kopā ar vairāk nekā 40 arheoloģiskajiem objektiem, kas ir vairāk par 60 km izpētāmo alu, dziļu alu un daudzi citi šī regiona aspekti padarīja UNESCO atzīt Desembarco del Granma Nacionālo parku par Pasaules kultūrvēstures vietu.

Granma province ir pazīstāma kā tautības šūpulis, tai ir bagāta vēsturiskā un patrimoniālā vērtība, kas izpaužas tadās tradīcijās, kā izbraukumi diližansos, galvenokārt provinces galvaspilsētā - Bajamo.

Starp tās citām tradīcijām, 20. oktobrī tiek atzīmēta Nacionālās kultūras diena, kas ir veltīta pirmam himna izpildījumam, kas bija dziedāts Bajamo pilsētā.

Kā viesnīcas ko mēs iesakām Granma Marea del Portillo, tāpat mēs arī iesakām pludmales, kurās jūs redzēsiet to smilšu tumšās krāsas. Jūs izpētīsiet Cayo Blanco burvību, vieta ar lielisku jūras dibenu, nokļūsiet iespaidīgajā jūras terases sistēmā vai redzēsiet El Guafe dabas rezervātu. Ekskursijas pa kalnu grēdām ir viena no vispievilcīgākajām iespējām.
Granma ziemeļos robežojas ar Las Tunas un Holguin; rietumos ar Guacanayabo Gulf, dienvidos ar Karībijas jūru un austrumos ar Santiago de Cuba.
Bajamo
Tas ir Granmas Provinces galvaspilsēta. Šī teritorija bija svarīga Kubas cīņā par brīvību, un tajā ir daudz vēsturisku vietu, tostarp vieta, kur tika nošauts Jose Marti, un uz dienvidiem no Bajamo ciemata atrodas viens no lielākajiem Kubas nacionālajiem parkiem, Gran Parque Nacional Sierra Maestra.
Bajamo pilsētā pārvalda patīkama un relaksējoša atmosfēra un ir atvērta tūrismam. Pilsēta atrodas pie Parque Cespedes, kas ir apburošs, ēnas parks, kur ir garie marmora soli un Karlosa Manuela de Cespedes (ko sauc par nācijas Tēvu) un Perucho Figueredo statujas. Parka ziemeļu pusē ir Ayuntamiento, tieši tur 1868. gadā Cespedes pasludināja Kubas neatkarību.
Nedēļas nogalēs vakaros laukumā notiek kaut kas līdzīgs lielai ballītei, un simtiem Bajamiešu, kas deviņos jau ir seģērbušies, atpūšas un ēd roquitas, vietējos saldumus, kas gatavo no jukas.
Bartolome Maso
Šeit jūs varat izveidot savu nometni, lai mēģinātu uzkāpt uz Turquino kalna virsotni.
Jiguani
Drīz nāks...
Manzanillo
Tas ir svarīga cukura eksportam rūpnieciskā osta. Neskatoties uz to ka pilsēta ir klusa, lielākajā daļā naktīs jūs atradīsiet dzīvo mūzikas izklaidi. Vissvarīgākie arhitektūras elementi ar mauru izcelsmi atrodas galvenajā laukumā: raupja lapene, kāzu kūkas strūklakas un sfinksa statujas, kā arī casa de la cultura ar flīzētu pagalmu, kurā ir attēlota Kolumba izkāpšana krastā.

Šeit ir Cespedes piemineklis, viens no kara vadītājiem pret Spānijas koloniālistiem 19. gadsimta beigās.
Niquero
Tā ir ideāla vieta dabas mīļotājiem, jo tā piedāvā daudz brīvā laika pavadīšanas aktivitātes. Izpētiet apkārtnes takas, dodieties uz alu pētīšanu, izpētiet jūras gultni, apmeklējiet Desembarco del Granma (Granma izkāpšanas krastā) nacionālo parku un uzziniet par aborigēnu tradīcijām.
Playa Marea del Portillo
Marea del Portillo ir vissvarīgākais tūristu kūrorts Granmas provincē.

Slavenā Marea del Portillo pludmale, kas atrodas Kubas dienvidaustrumu piekrastē, atrodas Sierra Maestra kalnu pakājē. Tas melno smilšu pludmales, kas stiepjas vairāk nekā uz 2 km, rada dramatiski eksotisko fonu. Netālu no Marea, ceļā uz Santjago de Kubu jūs varat apskatīties skaistu skatu uz augstāko kalnu Kubā, 2005 m augstu Pico Turquino.

Tāpat tuvu Marea del Portillo atrodas Desembarco del Granma (Granmas izkāpšanas krastā) nacionālais parks, kuru Apvienoto Nāciju izglītības, zinātnes un kultūras organizācija (UNESCO) pasludināja par pasaules dabas mantojumu. Skaistas salas El Salto ūdenskritumi ir apmēram divās stundās no Marea del Portillo.

Turklāt tikai 500 metru attālumā no pludmales atrodas Cayo Blanco, neliela sala, kas tiek uzskatīta par ideālu vietu romantiskiem cilvēkiem un kurā ir izcili jūras dibeni.

Varat nirt ar veco Galleonu ar 36 kanjoniem un to raksturīgām apaļas bumbiņas, kā arī citus kuģus, kas pieder Cerveras komandai, "Christopher Columbus", kas joprojām saglabā augstu aizsardzības pakāpi.

Ceļa virzienā uz Kabo Krušu austrumu reģiona dienvidaustrumu malā, kas atrodas šeit koraļļu rifiem, atradīsies ap koraļļu rifiem, kas atrodas šeit ar ragavas raga koraļļiem, jūras ventilatoru un visu veidu zivīm, ko varat apbrīnot Marea del Portillo niršanas centra esamības dēļ.

Ja jūs apmesties kādā no Marea del Portillo viesnīcām, jūs varēsiet iepazīties ar Cayo Blanco un tās zemūdens skaistumu burvībām, kā arī piekļūt piedāvātajām jahtu piestātnēm un pakalpojumiem.
Viramas
Viramas
Travel Guides by Province
UK Sales :: Audrey :: +44 20 7498 8555 or 0800 298 9555
USA & Canada Sales :: Jeffery or Bastien :: Toll Free 888 361 9555
Havana Tourist Center :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(mazāk par 10 dienam)
Powered by Bizloco eTravel System operated by Cubaism Ltd for cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - All Rights Reserved.