cubaism.com hotels - book a hotel anywhere in Cuba
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Home :: Hotels :: My Account :: My Basket
Travel Guide - Santjago de Kuba, Cuba
Santjago austrumu province ir mājvieta dažiem no Kubas nelīdzeniem reljefiem. Tās dominējošā ģeogrāfiskā īpatnība ir Sierra Maestra kalnu grēda, kas plešas no Niquero, netālu no Guacanayabo līča uz Santjago de Kuba austrumiem, pāri Gran Piedras nacionālajam parkam. Valsts augstākais punkts, Pico Real del Turquino, atrodas šajā grēdā.

Šīs teritorijas īpatnība, starp citām lietam, ir cukura produkcija un tā arī ir svarīgs citrusaugļu un tabakas piegādātājs. Tomēr tā ir visvairāk slavenā ar savu nemiernieku vēsturi, būšot par Orientes daļu, šī teritorija ir pazīstama kā revolūcijas šūpulis. Šodien tā ir paredzēta kā galvenais tūrisma galamērķis, un, pateicoties skaistam fiziskajam apstādījumam, šķiet, ka tā ir paredzēta, lai kļūtu par vienu no populārākajām un apmeklētakajām Kubas zonām.
Bakonao Parks
Bakonao parks Santjago de Kuba austrumu provincē ir lieliska izklaides vieta, kas ir apvienota ar tās labi saglabāto dabu.

Jūra, kalni un leģendas kopumā veido tādu piedāvājumu, ka tie, kas izvēlējās šo Kubas arhipelāgas reģionu, kā galamērķi brīvdienas pavadīšanai, pēc gara darba sezona, nevar atteikties.

Bakonau tradīcijas bija izveidoti vēl Kubas atklāšanas laikos. Tās vārds ir saistīts ar jauno aborigēnu, kas piederēja vienai no spāņu ciltim, kas dzīvoja šajā reģionā.

Vēsturē ir pieminēts burvju koks, ko sauc par "bakonu", kurš uzklāja burvību uz jauno indiešu puiku, ļaujot viņam atskaņot mūziku ar lagūnas čaumalām - dāvanu, kas tika nodota kokiem, kad zēns nomira.

Parks atļauj baudīt reģiona tipisko lauku apvidi (campesino), kas ietver katru detaļu, sākot no mājām - tautas "bohío" (salmu būda) līdz mēbelēm, ieskaitot "taburetes" (tipisks Kubas krēsls).

Visu to papildina izjādes ar zirgiem, kuras laikā jūs varat saskarties ar dabu, un ar veco franču kafijas plantāciju drupam.

Reģionā var atrast kafijas tvertņu, savrupmāju un pat kolonisku kapu paliekas, kas rada atmosfēru, kas ir pilna ar vēsturi un noslēpumiem.

Bakonao ir arī akvārijs, kas ļauj apmeklētājiem uzzināt par Karību jūras faunu, tvertnēm un tuneļiem.

Delfīni un roņi, kas uzstājas un parāda savas spējas, ir lieliska izklaide gan bērniem, gan pieaugušajiem, tas ir savdabīga pauze, kas ir nepieciešama un ir atsvaidzinoša, tas viss notiek 30 metru garā tunelī zem jūras, kur apmeklētāji var redzēt zivis savā mājoklī.

Bakonao ir arī tādas izklaides kā sauszemes transporta muzejs, kurā atrodas vairāk nekā 2000 miniatūrie transportlīdzekļi, kā arī vintažu automobiļu izstāde.

Parkā var satikt tā nosauktu "Seno faunu", it īpaši tā sauktajā aizvēstures ielejā, kur apmeklētāji var novērot akmeņus, kuras formas ir dzīvnieku, kas dzīvoja pirms miljoniem gadiem, kopijas.

Pievienojiet šim Kubas tradicionālos gastronomiskus piedāvājumus, ar tipiskiem ēdieniem, piemēram, ceptu cūku un tā saukto "congrí oriental" (rīsi un melnās pupiņas) un garšīgu kafiju, kas ir pagatavota pēc sēniem tradicijām.

Bakonao lagūna atspoguļo Kubas pirmsaizmantoto Taíno ciemata reprodukciju, kur atpūtnieki tiek laipni aicināti restorānā, kas piedāvā jūras veltes, un kur mūzika tiek atskaņota slavenajā "austrumu orgānā".

Lai papildinātu daudzus parka piedāvājumus, vairākas viesnīcas, tostarp Bucanero un Club Amigo Carisol Los Corales, nodrošina ceļotājiem drošu patvērumu un palīdz aizpildīt tukšumu, ja tāda ir, pēc brīnišķīgas Baconao tūres.
Caleton Blanco
Kā norāda nosaukums, Caletón Blanco (Baltais līcis) ir vieta, kur ir daudz smilšainu līču. Šī ir zona, kurā nav plašu pludmaļu, tāpēc ieplūdes izceļas un padara šī reģiona ainavas vēl skaistākus. Priekšējā pusē atrodas jūra, no kurienes paveras skats uz milzīgo Sierra Maestra, kas izceļ dabas skaistuma unikālo ainavu.
Čiviriko
Čiviriko ir skaists ciemats Kubas dienvidkrastā, 30 minūšu brauciena attālumā no Santiago de Cuba, ar apmērām 15,000 lielo iedzīvotāju skaitu. Chivirico ir daudz ielu pārdevēji, ar visu veidu vietējiem ēdieniem ko viņi pārdod no puspiekabēm, kas līdzinās popkoru vagoniem.

Tāpat kā Los Galeones un Brisas Sierra Mar viesnīcās, tur ir neliela (divu istabu) salu viesnīca ar nosaukumu Cayo Damas, kas atrodas tikai dažu jūdžu attālumā ārpus Čivirico.

Contramaestre
Contramaestres pilsēta un pašvaldība atrodas uz galvenās automaģistrāles, kas atrodas apmēram pusceļā starp Santiago de Kuba un Bayamo. 610 kv km liela Contramaestres pašvaldībā ir aptuveni 100 tūkstošu iedzīvotāju.

Nosaukums Contramaestre nozīmē "meistars, vigilante vai rūpnīcas darbinieku", bet šeit vārds tika izmantots, kad 16. Gadsimtā tika atklāts Cauto upes pietece, un to sauca par Rio Contramaestre.

Ieteicamais maršruts uz Hotel Villa El Salton ir ar diezgan aizkustinošu ceļu (uzbuvētu 2010. gadā) no Contramaestre City.
El Cobre
El Cobre tas ir neliels ciemats, kas atrodas astoņpadsmit kilometrus uz rietumiem no Santiago de Cuba pilsētas. Šis ciemats tevi neaizturēs ilgi, jo vienīga vieta apmeklēšanai ir baznīcā, vairs tur nav nekā interesanta.
Apmeklējot El Cobre, pie jums pienāks bērni, kas mēģinās pārdot "dimantus", kas faktiski ir pirīti, kas tiek atstāti kalnrūpniecības darbu laikā.
La Mula La Plata un Las Cuevas
La Mula atrodas Rio La Mulas ietekā (t.p. Rio Turquino), Kubas dienvidu krastā, 124 km uz rietumiem no Santjago de Kuba pilsētas. No La Mulas strauja zemes pacelšanas līdz 1974m (6476 pēdām) ir majestātiskā Sierra Maestra kalnu grēda. Lai pievienotu drāmu, uz dienvidiem no La Mulas ir Kaimanu sile. Jūras līmenis strauji nogāžas lejā 7686 m (25217 pēdas) līdz Kaimanu ielai. Apakšā ir pasaules dziļākās un karstākas vulkāniskās atveres un "melnie smēķētāji".
Santiago de Kuba pilsēta
Kubas otrā pilsēta ir karsta, kalnaina un nogurdinoša, bet vienlaikus vilinoši nogludināta. Tas ir viena no Kubas gleznainākajām pilsētām, kas uzcelta uz kalnu sekas, no kurām paveras skats uz lielu līci un Sierra Maestra. Tās krāsainās ielas paceļas uz augšu un uz nogāžas lejā kopā ar kalniem, pastaigāšanas pa pilsētu, lai ir gan patīkama, bet mazliet nogurdinoša.

[Video1]

Santiago pilsēta ir nepārprotami draudzīga, jo tās iedzīvotāji pārsvarā ir mulati, spāņi, franči no Haiti un daudzi afrikāņi. Un viņu dzīves iemesls ir mūzika un deja.

[Video2]

Santiago de Kuba pilsētai ir daudz ko piedāvāt tūristiem, pilsēta ir pilna ar daudziem interesantiem muzejiem, ēkām un vietām .. ieskaitot Moncada kazarmu, Emilio Bacardi muzeju, katedrāli, Morro pili, La Maison un Calle Heredia

[Video3]
Segundo Frente
Segundo Frente is a small municipality in the Santiago de Cuba Province of Cuba and Mayarí Arriba is its main town.

This municipality was created after the territorial organization of 1976. Its name refers to the Second Eastern Front «Frank País», a combat front in the Cuban revolution, created on 11th March 1958; it receives its name from Frank País, a student leader and evangelical leader in the Cuban revolution.

Segundo Frente borders north with the municipalities of Mayarí and Sagua de Tánamo (in the province of Holguín), east with El Salvador (in the province of Guantanamo), south with Songo-La Maya and west with San Luis, the latter municipalities of the province of Santiago de Cuba.

The main economic activity of the municipality is agriculture, mainly the production of coffee, vegetables, citrus fruits and other fruit trees. It has educational institutions aimed at all student levels, from early childhood to technical schools, professionals and a municipal university centre; health services of medium and high complexity; cultural and recreation spaces. It has spaces dedicated to the practice of several sports disciplines such as baseball, basketball, boxing, volleyball, athletics, and tennis, among others.

This municipality is slowly opening to tourism thanks to the opening of Hotel Horizontes Segundo Frente in December 2018.
Siboney
Tā ir populāra vieta kubiešiem, un tā ir laba vieta, kur iepazīt jaunus cilvēkus un iegūt jaunus draugus. Pludmalē ir melnie smilši un lielā mērā tā ir nepievilcīga, bet kalni kas apskauj Siboney ciematu agrāk bija per anti-Batista nemiernieku cietoksni.
Sigua
Turpmākajos 18km uz austrumiem gar piekrasti stiepjas Sigua ciemata/pludmales kūrorts, ko bieži apmeklē kubieši. Tas tiek garantēts, ka jūs gaida silta pieņemšanu, un vietējie iedzīvotāji pat piedāvās noķērt jauku zivi jūsu vakariņām par pāris dolāriem.
Travel Guides by Province
UK Sales :: Audrey :: +44 20 7498 8555 or 0800 298 9555
USA & Canada Sales :: Jeffery or Bastien :: Toll Free 888 361 9555
Havana Tourist Center :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(mazāk par 10 dienam)
Powered by Bizloco eTravel System operated by Cubaism Ltd for cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - All Rights Reserved.