cubaism.com hotele - zarezerwuj hotel gdziekolwiek na Kubie
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Strona domowa :: Hotele :: Moje konto :: Mój koszyk
Przewodnik turystyczny - Mayabeque, Kuba
Prowincja Mayabeque (rdzenna Indiańska) bierze swoją nazwę zarówno z rzeki Mayabeque, największej w regionie, jak i Playa Mayabeque na południowym wybrzeżu. Później najważniejsza historycznie, jest miejscem oryginalnego rozliczenia San Cristóbal de La Habana w 1514.

Żyzna dolina rzeki Mayabeque stała się ekonomicznie zamożna do tego stopnia, że w 1837 roku miała pierwszą kolej w całej Ameryce Łacińskiej. To z kolei pozwoliło regionowi stać pierwszym poważnym domem w przemyśle cukrowniczym Kuby z wielkością do 94 rafinerii.

Prowincję Mayabeque zamieszkiwało 381 446. Stolica prowincji, San José de las Lajas, jest najbardziej zaludnionym miastem z ponad 74 000 mieszkańców. Pozostałymi 10 gminami są Bejucal, Jaruco, Santa Cruz del Norte, Madruga, Nueva Paz, San Nicolás de Bari, Guînes, Melena del Sur, Batabano i Quivicán.
Jibacoa
Położony pomiędzy Varadero i Hawaną, otoczony wzgórzami i malowniczymi krajobrazami. Jibacoa jest wciąż dziewiczy, region jest najpilniej strzeżoną tajemnicą. Jego wspaniałe plaże i czystość czynią go idealnym miejscem na relaks i cieszenie się życiem w kubańskim słońcu.

Zazwyczaj spokojna plaża Jibacoa jest tam, gdzie odbywa się każdego roku kubański festiwal muzyki elektronicznej, Rotillo.Przewodnik turystyczny wg prowincji
Sprzedaż UK :: Audrey :: +44 20 7498 8555 lub 0800 298 9555
USA i Sprzedaż Kanada :: Jeffery lub Bastien :: Bezpłatny 888 361 9555
Centrum turystyczne Hawana :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(mniej niż 10 dni)
Powered by Bizloco e Travel system operowany przez Cubaism Ltd dla cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Wszystkie prawa zastrzeżone.