cubaism.com hotele - zarezerwuj hotel gdziekolwiek na Kubie
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Strona domowa :: Hotele :: Moje konto :: Mój koszyk
Hotel Batey don Pedro , Jaguey Grande, Matanzas, Kuba
[+] Mapa ulicy i obrazowość sat
Sprawdź oceny i dostępność Zarezerwuj ten hotel teraz
O Hotel Horizontes Batey don Pedro
Horizontes
Hotele na wsi
Hotele specjalne Nigela
Hotel Horizontes Batey Don Pedro położony jest w malowniczej okolicy na półwyspie de Zapata - jednym z najważniejszych ekosystemów na Kubie i największym rezerwacie bagna na Karaibach. Hotel znajduje się niedaleko Las Salinas i Hatiguanico, gdzie możesz zobaczyć ponad 65 gatunków wędrownych, endemicznych i rodzimych ptaków. Jest to idealne miejsce do odpoczynku, obserwacji ptaków i rybołówstwa.

Znajduje się tam 12 drewnianych cabanas, zbudowanych, aby przypominały typowe gospodarstwa w okolicy. Z hotelu możesz wypożyczyć rower, wybrać się na jazdę konną i zjeść posiłek w restauracji. Krajobraz oraz atrakcyjne domki w wiejskim stylu tego regionu zmieniają Batey Don Pedro w idealne miejsce do wypoczynku.

Gdy jesteś w okolicy, możesz odwiedzić Guama (odrestaurowaną wioskę Indian Taino na Laguna del Tesoro), centrum hodowli krokodyli i Muzeum Playa Giron (Zatoki Świń).
© 2014 Nigel Hunt
Bezpieczeństwo - zabezpieczone biurko, sejf
Międzynarodowa kuchnia
Obsługa recepcji mówiąca po hiszpańsku, francusku, niemiecku, włosku
Pokój/bar TV (międzynarodowe kanały i filmy)
Program wycieczek ekologicznych
Restauracja
Telefon - krajowe i międzynarodowe połączenia
Wędkarstwo
Szczegóły Pokój standardowy  
Batey Don Pedro ma 12 drewnianych cabanas, każdą z łazienką, mini-barem i telewizją satelitarną. Są raczej proste i mają bardzo rustykalny charakter, ale są przestronne i czyste. Wszystkie mają ganek i bujane fotele, które są idealnym sposobem na odpoczynek w cieniu, obserwując krajobrazy, które nie uległy zmianie od dziesięcioleci. Zakwaterowanie jest na zasadzie nocleg ze śniadaniem, a cabanas są głównie dla 2, choć te większe pomieszczą 4 osoby.
© 2014 Nigel Hunt
Przewodnik do Jaguey Grande
Jaguey Grande jest przy wjeździe do Zapata Peninsula, Guama, Playa Larga, Zatoce Świń i Playa Giron. 2007 był 150 rocznicą założenia Jagüey Grande.

Jagüey Grande otoczony jest 40 000 hektarów drzew cytrusowych. W większości pomarańcze i grejpfruty są przetwarzane w nowoczesnym zakładzie "Bohaterów Giron" i stanowią 60 procent produkcji krajowej. Owoce cytrusowe są wykorzystywane do produkcji koncentratu, soków, napoji i zacieru, esencji, które są eksportowane lub butelkowane w następnym fabryce Rio Zaza i dystrybuowane pod marką Tropical Island.

W sąsiedztwie Jaguey Grande jest duża cukrownia. Stąd Fidel Castro przejął kontrolę nad kontratakiem przeciwko inwazji w Zatoce Świń (Bahia de Cochinos). Lądowisko w Jagüey Grande zostało zatrzymane, ale kiedy pierwsi najeźdźcy B-26 weszli na ziemię, uderzył grzbiet piasku, który płynął w poprzek pasa startowego i rozbił się. Spadochroniarzy, którzy spadli w głąb lasu zostali zgładzeni, a najeźdźcy z plaży nigdy nie osiągnęli Jagüey Grande. Istnieje małe muzeum biura Fidela Castro w cukrowni, w Hawanie przed Museo de la Revolucion jest zbiornik Sau-100 wykorzystywany przez Fidela Castro w czasie inwazji.
Sprzedaż UK :: Audrey :: +44 20 7498 8555 lub 0800 298 9555
USA i Sprzedaż Kanada :: Jeffery lub Bastien :: Bezpłatny 888 361 9555
Centrum turystyczne Hawana :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(mniej niż 10 dni)
Powered by Bizloco e Travel system operowany przez Cubaism Ltd dla cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Wszystkie prawa zastrzeżone.