cubaism.com hotele - zarezerwuj hotel gdziekolwiek na Kubie
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Strona domowa :: Hotele :: Moje konto :: Mój koszyk
Hotel Isla de Cuba , Miasto Camaguey, Camaguey, Kuba
[+] Mapa ulicy i obrazowość sat
Sprawdź oceny i dostępność Zarezerwuj ten hotel teraz
O Hotel Islazul Isla de Cuba
Islazul
Hotele w centrum miasta
Hotel Isla de Cuba jest w doskonałej lokalizacji do zwiedzania zabytkowego Camaguey i będzie odpowiadał młodym turystom odwiedzających miasto przy małym budżecie.

Isla de Cuba jest w odległości krótkiego spaceru od głównej ulicy Camaguey oraz jej barów, restauracji i atrakcji. Może to być zwykły 2-gwiazdkowy hotel, ale stanowi doskonałą bazę wypadową do poznawania miasta zarówno przez dzień, jak i noc.

Isla de Cuba posiada 42 pokoi z ogólnodostępnymi pokojami, takimi jak lobby, bar i restauracja, które są w jasnych kolorach z przyciągającymi wzrok wzorami.

Jedzenie z hotelu mogłoby być poprawione, a jego lokalizacja oznacza, że większość pokoi posiada pewien poziom hałasu ulicy. Isla de Cuba jest więc prawdopodobnie lepiej dostosowany do młodszych turystów poszukujących prostego i niedrogiego zakwaterowania podczas zwiedzania trzeciego co do wielkości miasta Kuby.
© 2014 Nigel Hunt
Nie zaopiniowany jeszcze przez Nigela
Bar
Bezpieczeństwo - zabezpieczone biurko, sejf
Biura taksówkarskie
Klimatyzacja
Restauracja
Szczegóły Pokój standardowy  
Isla de Cuba posiada 42 pokoje, które mają kolorowy motyw w pomieszczeniach ogólnodostępnych hotelu. Wszystkie pokoje posiadają łazienki oraz łóżka typu twin lub podwójne (pokoje mogą być za małe, zwłaszcza gdy pojedyncze łóżka są oddzielone). Nie ma okien w hotelowych wewnątrz pomieszczeń, choć wszystkie pokoje są wyposażone w standardowe udogodnienia, takie jak telewizja satelitarna i klimatyzacja.
© 2014 Nigel Hunt
Klimatyzacja
Łazienka (przyległa łazienka)
Telefon
TV satelitarna
Przewodnik do Miasto Camaguey
To było jedno z najważniejszych miast w okresie kolonialnym. Dzisiaj ma wiele znakomitych barokowych kościołów i niektóre malownicze zakamarki, takie jak odrestaurowany Plaza San Juan de Dios.

Zwiedzanie miasta z pewnością przyniesie Cię bliższej aprecjacji życia bohatera miasta, Ignacio Agramonte, ponieważ jest tam jest zarówno park, jak i muzeum poświęcone jego pamięci. Samo miasto jest jednym z najpiękniejszych na Kubie, pełne klejnotów architektury świadczących o jego kolonialnej przeszłości.

W pobliżu dworca kolejowego możesz znaleźć Muzeum Urodzenia Ignacio Agramonte. Odwiedź Kościół La Merced, w opozycji, aby zobaczyć jego łuszczące się freski i czczone obiekty, które są przechowywane w krypcie. Na końcu odwiedź to, co jest najlepsze w tym mieście - Plaza San Juan de Dios, który jest starym, brukowanym placem, otoczonym jaskrawo zabarwionymi jednokondygnacyjnymi budynkami i pięknym żółtym kościołem, obok odrestaurowanego dawnego szpitala.
Sprzedaż UK :: Audrey :: +44 20 7498 8555 lub 0800 298 9555
USA i Sprzedaż Kanada :: Jeffery lub Bastien :: Bezpłatny 888 361 9555
Centrum turystyczne Hawana :: Idelsis :: +53 7 863 9555
(mniej niż 10 dni)
Powered by Bizloco e Travel system operowany przez Cubaism Ltd dla cubaism.com
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Wszystkie prawa zastrzeżone.