Готелі cubaism.com - бронюй готелю в будь-якій точці Куби
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Головна :: Готелі :: Мій аккаунт :: Подивитись корзину
Путівник - Artemisa (Артеміса), Куба
Провінція Артеміса (Artemisa) була сформована в 2010 році з 8 західних муніципалітетів Гавани і 3 східних муніципалітетів, що межують із сусідньою провінцією Пінар дель Ріо (Pinar del Río).

Столиця і найбільше місто провінції - Артеміса (Artemisa) має населення близько 44 тис.
Guanajay (Гуанахай)
Гуанахай (Guanajay) - це місто в західній частины Кубі, що розташоване близько 36 миль на північний захід від Гавани.

Місто знаходиться серед пагорбів і має відмінний клімат. В колоніальні часи це була відправна точка для акліматизації новоприбулих військ з Іспанії. Пізніше Гуанахай (Guanajay) став відомий як курорт.

Ще наприкінці 18-го століття давнє поселення Гуанахай (Guanajay) було значних розмірів і відігравало важливу роль.

Родюча навколишня місцевіть міста Гуанахай (Guanajay)дає значні врожаї цукру і тютюну в регіоні.

Історично склалось, що Гуанахай (Guanajay) був важливим роздавальним пунктом в торгівлі у західній частині острова.

Bauta (Баута)
Баута (Bauta) знаходиться за 25 миль на північний захід від міста Гавана (Havana) у новій провінції Артеміса (Artemisa). Її площа складає 143 кв. км.

Баута (Bauta) є регіональним торговим центром для місцевих фермерів. Регіональними культурами є цукрова тростина, ананаси, тютюн, коренеплоди і цитрусові.

В останні роки Баута ( Bauta ) стала притулком для кубинських художників і музикантів.

Баута (Bauta), ймовірно, краще відома в світі як місце - пост прослуховування Радянського союзу, що здійснював нагляд за США. У 2000 році уряд Росії закрив цей об'єкт, відомий як база Лурдес (Lourdes Base).
San Antonio de Los Banos(Сан Антоніо де Лос Банос)
Маленьке містечко Сан Антоніо де Лос Банос (San Antonio de Los Banos), в якому розташований готель Лас Ягрумас (Las Yagrumas), знаходиться менше ніж за 14 миль (22 км) від столиці, на березі річки Арігуанабо (Ariguanabo) в лісі з розкішним світом флори і фауни, які створюють атмосферу спокою і затишку.

[ Video1 ]

Якщо Ви любите походи, стежка Лас Ягрумас (Las Yagrumas) стане приємним випробуванням Ваших здібностей. Вона тягнеться милю з чвертю (2 км) від готелю Лас Ягрумас (Las Yagrumas) до печер Кордерос або Вівці (Corderos (Sheep), де Ви зможете спостерігати за смарагдовою колібрі і королівськими пальмами.

На завершення екскурсії Ви зможете освіжитися у водах річки Арігуанабо (Ariguanabo).
Soroa & Las Terrazas (Сороа і Лас Терразас)
Сороа (Soroa), також відомий як Веселка Куби, знаходиться за 70 км на захід від кубинської столиці. Це місце захоплює своєю природною красою з 22-метровим водоспадом, який запрошує відвідувачів насолодитися освіжаючим купанням в будь-який період року.

Незаймана пишна природа регіону ідеально підходить для поїздок на велосипеді, альпінізму та екскурсій уздовж берега річки Манатіалес (Manatiales). А також Ви зможете насолодитися унікальною ванною в так званому «Ставку любові» або «Поза дель Амор» (Poza del Amor).

Найбільша пам'ятка міста Сороа ( Soroa ) - ботанічний сад, в якому росте понад 700 різних видів орхідей. Навколишнє сільська місцевість, де приємно побродити навколо, горбиста і вкрита пишною рослинністю.

Любителі спостерігати за птахами знайдуть тут кілька спостережних пунктів, які розкинутих довколо. Для фотографів Сороа (Soroa) подарує виняткові кадри з флорою і фауною.

[ Відео1 ]

Лас Терразас (Las Terrazas) розташований в Сьєрра дель Росаріо (Sierra del Rosario), однією з природних фортець Куби, яка була позначена ЮНЕСКО біосферним заповідником в 1985 році.

Історія вирощування кави, яка почалася в регіоні в XIX столітті, дарує одну з головних визначних пам'яток для відвідувачів ресторан Буенавіста (Buenavista). Він був побудований на руїнах і названий на честь ферми з вирощування кави, яка була основанна французькими іммігрантами.

Лас Терразас (Las Terrazas) з його красивими білими будинками та барвистими дахами, в оточенні ставків і садів, дозволяють поринути в своєрідні сільські пейзажі Куби.
Путівник по провінціям
Продаж у Великобританії :: Audrey :: +44 20 7498 8555 або 0800 298 9555
США & Продаж в Канаді :: Jeffery або Bastien :: Безкоштовні дзвінки 888 361 9555
Туристичний центр Гавани :: Idelsis :: +53 7 863 9555
Створено системою Bizloco eTravel, керованої Cubaism Ltd для
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Всі права захищені.