Готелі cubaism.com - бронюй готелю в будь-якій точці Куби
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Головна :: Готелі :: Мій аккаунт :: Подивитись корзину
Путівник - Havana (Гавана), Куба
Гавана (Havana), мабуть, одне з найбільш захоплюючих міст Латинської Америки - воно одночасно і старе , і стильне. Своїм розвитком і процвітанням провінція зобов'язана порту.

Іспанці, під час завоювання Центральної та Латинської Америки, вважали це місто найбільш підходящим пунктом зупинки для своїх кораблів. Для того, щоб захистити свої кораблі від атак з боку англійців, французів і голандців іспанці побудували стіну навколо міста та величезну фортецю при вході в затоку.

У 1982 році місто Гавана (Havana) було оголошено ЮНЕСКО надбанням людства.

Гавана (Havana) - це політичний та економічний центр Куби, але сьогодні це ще й музей не здійсненой комуністичної ідеї, і навіть більше: це основний фокус кубинської культури.

У Гавані (Havana) Ви знайдете найбільш дивовижні готелі, дискотеки та інші місця, де революція, здається, пройшла повне коло.

Гавана (Havana) дуже бадьоре місце і в той же час може бути дуже виснажливим. Тут Ви побачите неспокійну сторону життя, що практично більше не зустрінете на всій Кубі.
Beaches East of Havana (Східні пляжі Гавани)
Пляжі на схід від Гавани, відомі як «Плайя дель Есте» (Playas del Este). Вони знаходяться всього за 20 хвилин їзди від центру Гавани.

Східні пляжі Гавани (Beaches East of Havana) включають в себе з заходу на схід: пляж Бакуранао (Bacuranao), пляж Тарара (Tarara), пляж Ель Мегано (El Megano), пляж Санта Марія дель Мар (Santa Maria del Mar), пляж Бока Сієга (Boca Ciega), пляж Гуанабо (Guanabo), пляж Венеціана (Veneciana) і пляж Рінкон (Rincon). У Вас є вибір з 7 км пляжів з білим піском...

Пляж Бакуранао (Bacuranao) знаходиться в районі Селімар (Celimar), що найближче до Гавани. Через пляж Бакуранао (Bacuranao) тече струмок з прісною водою. Для туристів не так просто знайти цей пляж, але він користується популярністю серед місцевих жителів і гаванців.

Санта Марія дель Мар (Santa Maria del Mar) є приємним непереповненим туристами пляж, але у вихідні дні тут також багато гаванців. Він має білий пісок із залишками коралів і раковин. Його омивають кришталево чисті води з різними відтінками зеленого і синього.

Підводна частина Санта Марія дель Мар (Santa Maria del Mar) має гарні пейзажі з коралових рифів, молюски та кольорові риби. Велика кількість фауни і різноманітність ландшафту робить це місце цікавим для дайвінгу.

Гуанабо (Guanabo) – це чарівне приморське містечко з чудовими пляжами і активним нічним життям з численними дискотеками.
Central Havana (Центральна Гавана)
Центральна Гавана (Central Havana) - один з найбільш населених районів міста. Це старий житловий і комерційний район, через який проходить основна торгова вулиця Гавани: Сан Рафаель (Calle San Rafael).

Тютюнова фабрика Партагас (Partagas), що розташована позаду Капітолію (Capitolio), є найбільшою фабрикою країни з експорту сигар: 200 майстрів виготовляють близько 5 млн сигар на рік.

Прогулюючись навколо центральної частини Гавани (Havana), Ви зрозумієте, чому її називають містом колон. Практично кожна будівля являє собою комбінацію коринфського, доричного або іонійського стилів у своїй структурі.
Cerro (Серро)
Невеликий район у місті Гавана (Havana City), недалеко від Ведадо (Vedado).
Cojimar (Кохимар)
Кохімар (Cojimar) розташований на сході міста. Це маленьке рибальське містечко, по інший бік від Гаванського затоки (Havana bay), де Ернест Хемінгуей зберігав свій човен «Пілар» (Pilar). Після його смерті, рибалка пожертвував латунні деталі човни, які були переплавлені для створення погруддя Папи (Papa's bust).

У Кохімар (Cojimar) Ви знайдете знаменитий ресторан Лас Терразас де Кохімар (Las Terrazas de Cojimar).

Також тут знаходиться одна з укріплених башень, яка була частиною оборонної системи, створеної іспанськими колонізаторами, яка схожа на ту, що розташована на річці Альмендарес (Almendares River) на кордоні між Ведадо (Vedado) і Мірамар (Miramar) .

Туристичний комплекс Пан Американ (Pan - American Tourist Complex) розташований в місці, відомому як Вілла Панамерікана (Villa Panamericana) або селище Пан Американ (Pan-American Village), що була побудована в 1991 році для розміщення спортсменів , які брали участь на Панамериканських іграх 1991 (Pan-American Games). Частина будівель були збережені як готель і квартири для здачі в оренду, а інші віддали місцевим жителям в якості приватних будинків.

Ми рекомендуємо Вам відвідати вночі цей чарівний маленький міста. Купити пиво, кока-колу або морозиво в кафе-барі Інфортур (Infotur) і насолоджуватись ними, сидячи на Малекон де Кохімар (Malecon de Cojimar), що розташовується прямо через вулицю і вдихати свіже повітря з моря.
Kohly (Колі)
Муніципалітет Плайя (Playa), що розташований західніше Ведадо (Vedado) через річку Альмендарес (Almendares), включає в себе престижні житлові квартали Мірамар (Miramar), Колі (Kholy), Кубанакан (Cubanacan), Наутіка (Nautico), Флорес (Flores) , Сибоней (Siboney), Атабей (Atabey), Барловенто (Barlovento) і Санта Фе (Santa Fe).

Район Колі (Kohly), що входить в муніципалітет Плайя (Playa), розташований на північному березі річки Алмендарес (Almendares), трохи вище за течією від Мірамар.

Яхтмени, рибалки та дайвери можуть насолодитися перебуванням у Маріна Хемінгуей (Marina Hemingway) в західній частині Плайя (Playa).
Marianao (Маріанао)
Маріанао (Marianao) - це комерційне і житлове передмістя Гавани, що розташоване між двома елітними житловими районами: Мірамар (Miramar) і Марина Хемінгуей (Marina Hemingway).

Маріанао (Marianao) знаходиться недалеко від військово-морської бази Колумбії, що зараз називається Сіудад Лібертад (Ciudad Libertad).

Район, збудований в 1719 році домініканськими і августинских ченцями, був зруйнований пожежею в 1726 році. І тільки в 1765 році він був відбудований заново як Куенадо де Маріанао (Quemados de Marianao) і розширився під час цукрового буму.
Marina Hemingway (Марина Хемінгуей)
Марина Хемінгуей (Marina Hemingway) знаходиться в ексклюзивному житловому районі поблизу від Міжнародного конференц-центру Гавани (Habana's International Conference Centre) в західній частині Гавани.

У цьому районі Ви знайдете готель Акуаріо (Acuario) і вілли Параісо і Пілар (Paraiso and Pilar). Ці 4-зіркові готелі пропонують кілька варіантів для занять будь-якими видами активного відпочинку на воді, забезпечуючи відпочиваючих зручними і сучасними номерами.

Всього 381 номер: 314 готельних номерів, 36 бунгало і 31 котедж з видом на канал. Всі вони мають кондиціонер, супутникове телебачення, телефон, радіо, міні-холодильник і сейф. Деякі номери обладнані для людей з обмеженими фізичними можливостями.

В туристичному комплексі Марина Хемінгуей (Marina Hemingway Tourist Resort) до Ваших послуг торговий центр Ла Віжія (La Vigia), клуб Чан-Чан (Chan Chan), ресторани Фієста (Fiesta) і Папас (Papa's), ресторан-бар Ла Кова Пица Нова (La Cova Pizza Nova), а також нічні клуби.

Ви також зможете скористатись послугами від Кубанакан Наутіка (Cubunacan Nautica): дайвінг, прогулянки та екскурсії на яхтах, пляжні клуби, риболовля у відкритому морі, пристань для яхт та їх обслуговування.
Miramar (Мірамар)
Мірамар (Miramar) - це один з небагатьох елітних районів Гавани (Havana), в якому розташовані дорогі готелі, ресторани, а також більшість іноземних посольств.

Яхти і шикарні будинки навколо П'ятої Авеню (Fifth Avenue) свідчать про те, що саме тут живе гаванська еліта.

Провінція містить кілька цікавих музеїв, в першу чергу Музей Міністерства внутрішніх справ (Museo del Ministerio del Interior), який буде цікавий кожному, хто виявить бажання освіжити в пам'яті події холодної війни.
Nautico & Cubanacan (Наутіко і Кубанакан)
Зелений житловий район Кубанакан ( Cubanacan ) розташований на території від Наутіко (Nautico) між Сибоней (Siboney) і Мірамар (Miramar).

Для Кубанакан (Cubanacan) характерні великі особняки на похилих пагорбах, що усіяні деревами і басейнами .

У центрі передмістя Гавани (Havana) знаходиться досить велике озеро, що називається «Ель Лагуіто» (El Laguito). На іншому його березі розташований Міжнародний виставковий центр ПабЕкспо ( Pabexpo ) і конференц-центр Паласіо де лас Конвенсіон (Palacio de las Convenciones).

Поруч з ПабЕкспо (Pabexpo) знаходиться один з кращих ресторанів Гавани (Havana). На фарватерах, що колись були в дореволюційній країні гольф- клубом тепер розташовується будівля Національної школи мистецтва (National Shcool of Arts). Радимо обов'язково його відвідати.
Nuevo Vedado (Нуево Ведадо)
Ель Нуево Ведадо (El Nuevo Vedado), Новий Ведадо (New Vedado), що виник за Авеніда 26 (Avenida 26) був побудований в кінці 1940-х. Багато прекрасних великих «сучасних» будинків були побудовані під керівництвом архітектора Хуго Де Акоуста (Hugo D'Acousta). Жителями цього району були в основному із вищого класу суспільства.

В останні десятиліття залізнична станція Туліпан (Tulip Station) в цьому районі була важливою для пасажирів і для перевезення вантажів. Але сьогодні, більш важливим є термінал туристичних автобусів Віа Азул (Via Azul), що знаходиться поруч із зоопарком.

Зоопарк Гавани (Havana Zoо) має приматів, великих хижаків і безліч місцевих кубинські видів ссавців, птахів, рептилій і дерев. Існує також майданчик для прогулянок на поїзді і на поні, екіпажі та кафе.

У Нуево Ведадо (Nuevo Vedado), на Лома (Loma) і 39, знаходиться театр Буендіа (Teatro Buendia) на 150 місць, а також однойменна компанія, чиї вистави варто подивитися.
Old Havana (Стара Гавана)
Серцем і душею Гавани є стара частина міста, яка в 1982 році була включена в перелік міст надбання людства і працює під егідою ЮНЕСКО. Вона прагне зберегти красу його архітектури і підтримує історичну важливість ролі Старої Гавани (Old Havana) в регіоні.

Нижче наводяться лише деякі з цікавих місць для відвідування: площа де Армас (Plaza de Armas), статуя відомого патріота Сеспедеса (Cespedes), навколо якої знаходяться мармурові лавки під затінком і торговці потриманими книгами, вона є першою площею, побудованою в місті. Площа де ла Кафедрал (Plaza de la Catedral) є, мабуть, найкрасивішою площею в Карибському басейні, яка оточена найкращою в країні архітектурою в стилі бароко. Ель Темплете (El Templete), маленький неокласичний храм, який відзначає місце, де була проведена перша меса в 1519 році.Фортеця Кастілло де ла Реал (Castillo de la Real Fuerza)є однією з найстаріших фортець в Америці, внизу вона має сучасну художню виставку, а з зубчастої стіни відкриваються прекрасні види на гавань.Паласіо де лос Капітанес (Palacio de los Capitanes Generales), місце перебування уряду і резиденція губернатора були перенесені з фортеці в будівлю. Президентський палац, а потім муніципальний палац після приходу до влади Кастро (Castro) став на даний час Музеєм де ла Сьюдад де ла Гавана (Museo de la Ciudad de la Habana).Музей колоніального мистецтва (Museo de Arte Colonial), прекрасний палац, побудований в 1720 році, його жовтий двір і практично не змінені архітектурні особливості доповнюються великою колекцією меблів ХVII і XVIII століття.Вулиця Обіспо (Calle Obispo)є найбільш важливою і швидкісною магістраллю Старої Гавани (Old Havana), на якій пішохідна зона з масивними стовпчиками.
Vedado (Ведадо)
Серцем Ведадо (Vedado) є довга кругова Ла Рампа (La Rampa). У цьому місці сходиться Авеніда 23 (Avenida 23) і прибережна дорога Малекон (Maleco), а Ви знайдете тут досить відомий готель Національ де Куба (Nacional de Cuba).

Перед готелем Національ де Куба (Nacional de Cuba) кожну суботу в другій половині дня збираються власники різних автомобілів і мотоциклів, щоб показати блискучу хромом класику.

[Відео1]

На Ла Рампа (La Rampa) Ви самостійно зможете знайти головний офіс авіакомпанії Кубана (Cubana), багато магазинів, ринків, готелів, ресторанів і нічних клубів.

На схід від вулиці Сан-Мігель (Calle San Miguel), між вулицями Ронда (Ronda) і Мазон (Mazon) знаходиться прекрасний Музей Наполеона (Museo Napoleonico) – цей особняк являє собою чудову колекцію пам'ятних речей імператора Наполеона.

Іншими відомими пам'ятками є Копелія (Copelia), готель Гавана Лібре (Habana Libre) та інші.

Також у Ведадо (Vedado) варто подивитися кладовище де Крістобал Колон (Cementerio de Cristobal Colon).
Versalles (Версаллес)
Район розташований на захід від Маріанао (Marianao) і поряд з Наутіко (Nautico) і Кубанакан (Cubanacan).

Ла Ліза (La Lisa) є одним з 15 муніципалітетів у місті Гавані (Куба). Він має кілька районів таких, як Альтурас де ла Ліза (Alturas de la Lisa), Ель Кано (El Cano), Пунта Брава (Punta Brava) і т.д. Його загалом можна розглядати як напівсільський муніципалітет.
Путівник по провінціям
Продаж у Великобританії :: Audrey :: +44 20 7498 8555 або 0800 298 9555
США & Продаж в Канаді :: Jeffery або Bastien :: Безкоштовні дзвінки 888 361 9555
Туристичний центр Гавани :: Idelsis :: +53 7 863 9555
Створено системою Bizloco eTravel, керованої Cubaism Ltd для
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Всі права захищені.