Готелі cubaism.com - бронюй готелю в будь-якій точці Куби
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Головна :: Готелі :: Мій аккаунт :: Подивитись корзину
Путівник - Isle of Youth (Острів Хувентуд), Куба
Провінція Хувентуд (Isle of Youth) знаходиться за 100 км від південного узбережжя основного острова Куби. Це одна з найважливіших сільськогосподарських провінцій Куби, ключовий постачальник цитрусових на експорт. В цілому, життєвий рівень тут на багато вищий, ніж в інших районах, переважно тому, що тут родюча земля і це вирішує проблему нестачі продуктів харчування.

Острів Папуг (Isle of Parrots), острів Піратів (Isle of Pirates), Острів Скарбів (Isle of Treasure) і в даний час острів Хувентуд (Isle of Youth) є різними назвами, які отримував у свій час цей острів. Колумб відкрив його під час своєї другої подорож у Новий Світ.

З 1953 по 1955 роки за режиму Фульгенсіо Батісти (Fulgencio Batista), кубинський лідер Фідель Кастро (Fidel Castro) перебував у форті Модело (Presidio Modelo) на острові Хувентуд (Isle of Youth) після невдалого нападу на казарми Монкада (Moncada Barracks) в провінції Орієнте (Oriente Province) у липні 1953 року.

Острів розділений на два індивідуальні топографічні сектори: північний і південний, які розділені великим болотом, яке простягається від південно-східного до південно-західного узбережжя. Північ провінції в основному рівнинна і посушлива із численними фермами, які займаються вирощуванням цитрусових. Збирання врожаю грейпфруктів в січні відзначається в країні великим фестивалем.

На півночі пляжі з чорним піском дещо розчаровують, але на півдні Ви знайдете кілька прекрасних пляжів з білим піском. Якщо Ви тільки хочете отримати відпочинок з пальмами, пляжем і кришталево-блакитним морем, то південне узбережжя острова Хувентуд (Isle of Youth) стане саме таким місцем.
Cayo Largo del Sur (Кайо Ларго дель Сур)
Кайо Ларго дель Сур (Cayo Largo del Sur), також відомий просто як Кайо Ларго (Cayo Largo), відносно невеликий острів, довжина якого становить 17 миль (27 км). Він має майже безперервний чудовий пляж, особливо на своєму південному узбережжі.

На Кайо Ларго (Cayo Largo) є шість пляжів, які задовольнят всі Ваші запити: Сірена (Playa Sirena), Ліндаман (Playa Lindaman), Бланка (Playa Blanca), лос Кокос (Playa los Cocos), Тортуга (Playa Tortuga) і Луна (Playa Luna).

Кайо Ларго (Cayo Largo) з його білим піском, теплим сонцем і водою неймовірних відтінків синього здивує Вас своїм недоторканим первозданним виглядом.

Тут Ви знайдете безліч «дикого життя» у вигляді ігуан і гігантських морських черепах.

Поруч з Кайо Ларго (Cayo Largo) знаходиться невелика група острівців, найвідомішим з яких є Кайо Ігуана (Cayo Iguana). Він чудово підходить для дайвінгу завдяки корралового рифу навколо острова, що захищає його. Сам риф тягнеться більш ніж 30 км і включає в себе рідкісні чорні корали, що знаходяться під охороною.
Nueva Gerona (Нуева Херона)
Нуева Херона (Nueva Gerona) – столиця острову. Це дуже жваве і процвітаюче містечко з вузькими та різнокольоровими вулицями, які Ви знайдете тільки в провінційній Латинській Америці.

Більшість африканських студентів, які навчаються на острові, проживають у Нуева Хероні (Nueva Gerona). Саме тому в місті панує більш космополітична атмосфера, ніж в будь-якому іншому місті за межами Гавани. Крім того, вони активно приймають участь у розвитку промисловості з вирощування цитрусових.

Парк Централ (Parque Central) на 39 вулиці – місце, де зазвичай збирається молодь міста. По вихідних тут влаштовують концерти музики в ритмах сальси, і якщо Ви все таки заїхали в це місто, то Парк Централ (Parque Central) ідеальна відправна точка, щоб з нього почати свою подорож.

У Нуева Херона (Nueva Gerona) Ви знайдете туристичний інформаційний центр, а також безліч кафе і ресторанів.

Недалеко від Нуева Херона (Nueva Gerona) Ви знайдете в'язницю Модел (Model Prison), музей Ель Абра (El Abra Museum), пляж Чорний пісок (Beach of Black Sand) і печери Пунта дель Есте (Punta del Este Caves).
Siguanea Beach (Пляж Сігуанеа)
Пляж Сігуанеа (Siguanea Beach) розташований на березі затоки Сігуанеа (Siguanea Bay), в центральній частині західного узбережжя острова Хувентуд (Island of Youth).

Сігуанеа (Siguanea) знаходиться всього за 5 хвилин від невеликого аеропорту Сігуанеа (Siguanea) і за 35 хвилин від Гавани на літаку.
На пляжі розташований готель Ель Колоні (El Colony Hotel), що пропонує 77 номерів з кондиціонером, ванною кімнатою і телевізором.

Готель знаходиться за 25 миль їзди від Нуева Герона (Nueva Gerona). В готелі надаються послуги ресторанів, снек-бару, морського бару та нічного клубу, а також є басейн, спортивні майданчики і водні види спорту, медичні послуги, телефон та міжнародних факс, оренда автомобіля, верхова їзда та інші розваги.

Міжнародний дайвінг-центр Куби (Cuba's International Scuba-Diving Centre) знаходиться на невеликій пристані для яхт у Енсенада де ла Сігуанеа (Ensenada de la Siguanea). У цьому центрі доступна барокамера Мультілок (Multilock), а також послуги лікаря, що надає профілактичні послуги і.... лікування захворювань дайвінгом.

Зона дайвінгу Ель Колоні (El Colony) розташована в межах Національного морського парку Пунта Франсез (Punta Frances Marine National Park), що захоплює дух своєю красою. Він включає в себе 6 км (4 милі) узбережжя між Пунта Педерналес (Punta Pedernales) і Пунта Франсез (Punta Frances). Ця ділянка узбережжя дуже добре захищена чудовим рифом, що активно розвивається.

Тут є 56 привабливих місць для дайвінгу, деякі з них у районах з щільною і барвистою популяцією коралів, горгоній і губок. Інші знаходяться там, де йде різкий ухил, а також понад 20 печер, переходів і тунелів.

Різновили риб коливаються від одного місця до іншого. Ви зможете побачити зграї тарпонів, пагуарів, оселедця і жовтих снаперів, а також дуже часто зустрічаються морські окуні Нассау, чорні окуні і баракуди, а іноді навіть черепахи, скати і акули.

Рекомендуємо відвідати такі вражаючі місця, як стіна з чорних коралів (Pared de Coral Negro), тунель Любові (Tunel del Amor), блакитну печеру (Cueva Azul), прохід Ель Пасаж Ескондідо (El Pasaje Escondido), печеру де лос Сабалос (Cueva de los Sabalos), кораловий камінь (Piedra de Coral), Ель Салто (EL Salto) і піратський якір (Ancla del Pirata).

Інша дайвінг зона Лос Баркос Ундідос (Los Barcos Hundidos), що знаходиться біля останків затонулих кораблів, населена баракудами і скатами, а також численними видами фауни, яка прикріплена до стінок кораблів.

Лос Індіос (Los Indios) відомий своїми вертикальними стінами і великими виступами коралів з піску.

Фуеро де Ліміте (Fuera de Limite) - своєрідне місце, де від самого берега росте кораловий риф і занурюється на 15 метрів (49 футів) вглиб, з горгоніями, губками і багатьма видами риб.
Путівник по провінціям
Продаж у Великобританії :: Audrey :: +44 20 7498 8555 або 0800 298 9555
США & Продаж в Канаді :: Jeffery або Bastien :: Безкоштовні дзвінки 888 361 9555
Туристичний центр Гавани :: Idelsis :: +53 7 863 9555
Створено системою Bizloco eTravel, керованої Cubaism Ltd для
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Всі права захищені.