Готелі cubaism.com - бронюй готелю в будь-якій точці Куби
English Español Français Русский Português Türkçe بهاس ملاي Cрпски Slovenščina Deutsch Dutch Hrvatski Italiano 한국어 日本語 简体中文 Український Polski României Latvijas Čeština عربى
Головна :: Готелі :: Мій аккаунт :: Подивитись корзину
Путівник - Santiago de Cuba (Сантьяго де Куба), Куба
Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba) – це східна провінція Куби. Основною її географічною особливістю є гори Сьєрра Маестра (Sierra Maestra), які ланцюжком тягнуться через всю провінцію від Нікуеро (Niquero) до затоки Гуаканаябо (Gulf of Guacanayabo) на схід від Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba), минаючи Національний парк Гран Піедра (Gran Piedra National Park).

Найвища в країні точка - Пік Туркино (Pico Turquino) - є частиною цього гірського хребта.

Місцевість знаменита, в першу чергу, вирощуванням цукрового тростяника, а також цитрусових фруктів і тютюну.

Однак, провінція Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba) більше славиться своєю історією бунтарства, включаючи в себе район Орієнте (Oriente),що був відомий як колиска Революції.

На сьогоднішній день провінція Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba) стала одним з основних туристичних напрямків і, з її прекрасним географічним розташуванням, є найпопулярнішою і найбільш відвідуваною провінцією на Кубі.

Baconao Park (Парк Баконао)
Парк Баконао (Baconao Park), розташований у східній провінції Сантьяго де Куба. Він є ідеальним місцем для відпочинку, враховуючи добре збережене навколишнє середовище.

Море, гори і місцеві легенди пропонують незабутній відпочинок тим, хто вибрав саме цю частину кубинського архіпелагу для відпочинку після довгої роботи.

Традиції цього регіону датуються часом відкриття Куби.

Назва Баконао (Baconao) пов'язана з молодим аборигеном, який належав до одного з доіспанських племен, що проживали в цьому регіоні.

Історія згадує чарівне дерево під назвою «Бакона» (bacona), яке зачарував молодий індіанець, що дозволяло йому відтворювати музику на морських мушлях. Цей дар був прийнятий деревом, коли хлопчик помер.

У парку Ви будете мати можливість насолодитися видами селянських будівель типового сільського регіону, які охоплюють кожну деталь, починаючи від будинку - з популярноми солом'яними дахами «бохіо» (bohío), і закінчуючи меблями, включаючи табурети (типові кубинські стільці).

Все це доповнюється екскурсіями на конях в безпосередньому контакті з природою, а також відвідуванням руїн старовинних французьких кавових плантацій.

В регіоні можна знайти залишки сушарок кави, особняки і навіть колоніальне кладовище, які створюють атмосферу, повну історії та таємниць.

У Баконао (Baconao) також є акваріум, який дозволяє відвідувачам дізнатися про морську фауну Карибського басейну в своїх водоймах і тунелях.
Дельфіни і тюлені забезпечать відмінне шоу для дітей і дорослих, демонструючи свої здібності. Свого роду паузою, яка освіжить та захопить, є 30-метровий тунель під морем, де відвідувачі можуть побачити риб у їх власному середовищі існування.

До об'єктів Баконао (Baconao) також входить оригінальний Музей наземного транспорту (Land Transport Museum), який представляє понад 2000 мініатюрних автомобілів, а також виставка ретро-автомобілів.

Також у парку представлена стародавня фауна, особливо в так званій Долині передісторії (Valley of Prehistory), де відвідувачі можуть насолодитися копіями кам'яних тварин в натуральну величину, які жили на Землі мільйони років тому.

Додайте до всього цього кубинські традиційні гастрономічні пропозиції з типовими стравами, такими як смажена свинина і так званий «східний конгрі» (рис і чорні боби) на додаток з чашкою ароматної кави, приготованого по-старому рецептом.

Лагуна Баконао (Baconao Lagoon) зберігає відображення життя доіспанської жителів Куби в точній копії села Таино. Тут відпочиваючі вітаються в ресторані, їм подають страви з морепродуктів, а також грає музика на знаменитому «східному органі».

Щоб доповнити уявлення про парк туристам пропонуються численні послуги, кілька готелів, у тому числі Буканеро (Bucanero) і Клуб Аміго Карасол Лос Коралес (Club Amigo Carisol Los Corales), які забезпечують затишний притулок і сприяють заповненню будь-яких прогалин, якщо такі ще є після прекрасного туру по Баконао (Baconao).


Caleton Blanco (Калетон Бланко)
Калетон Бланко (Caleton Blanco) або Білий вхід (White Inlet), як випливає з назви, є областю, що оточена піщаними бухтами.

У цьому місці немає широких пляжів, а тільки невеликі спуски до води, що робить місцеві пейзажі ще більш красивими.

Тут унікальна природна краса: пляж з одного боку спускається до моря, а з іншого відкриваються колосальні види на гори Сьєрра Маестра (Sierra Maestra).
Chivirico (Чівіріко)
Чівіріко (Chivirico) - це мальовниче село на південному узбережжі Куби з чисельністю населення приблизно 15 тис.

Чівіріко (Chivirico) знаходиться за 30 хвилин їзди на захід від Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba).

На вулицях Чівіріко (Chivirico) дуже багато торговців, що продають всілякі місцеві делікатеси з візка, що більше нагадують ємності для попкорну.

Тут також є два готелі Лос Галеонас (Los Galeones) і Брізас Сієра Мар (Brisas Sierra Mar), а також невеликий (двокімнатний) готель Кайо Дамас (Cayo Damas), що розташований за декілька миль поза межами Чівіріко (Chivirico).
Contramaestre (Контрамаестре)
Місто і муніципалітет Контрамаестре (Contramaestre) лежить на головному шосе, приблизно на півдорозі між Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba) і Баямо (Bayamo). Контрамаестре (Contramaestre) маю площу 610 кв. км. Та налічує близько 70 441 осіб.

Назва Контрамаестре (Contramaestre) означає «майстер, пильний майстер або майстер працівників фабрики». Але в даному випадку назва походить від притоки річки Кауто (River Cauto), названої та ще в XVI столітті.

Рекомендований маршрут в готель Вілла Ель Салтон (Villa El Salton) проходить по досить прекрасній і мальовничій дорозі, що сполучає міста провінції Контрамаестре (Contramaestre).
El Cobre (Ель Кобре)
Ель Кобре (El Cobre) - це невелике селище, розташований за 18 км на схід від Сантьяго де Куба. Селище на затримає Вас надовго, оскільки крім місцевої церкви тут відвідати більше нічого.

Коли Ви будете в Ель Кобре (El Cobre), до Вас будуть приставати безліч дітлахів, намагаючись продати Вам «діаманти», які насправді є сірим колчеданом, зібраним після гірничих робіт.
La Mula La Plata (Ла Мула Ла Плата)
Ла Мула (La Mula) знаходиться за 124 км на захід від Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba) в гирлі річки Ла Мула (Rio La Mula) на південному узбережжі Куби.

Піднімаючись від Ла Мула (La Mula) на 1974 м (6476 футів) Ви побачите величний гірський хребет Сьєрра Маестра (Sierra Maestra).

Хочеться ще додати, що на південь від Ла Мула (La Mula) знаходиться Кайманова впадина (Cayman trough), де морське дно різко йде вниз на глибину 7686 м (25217 футів), в нижній частині якої найбільш глибокі і гарячі в світі вулканічні діри.
Santiago de Cuba City (місто Сантьяго де Куба)
Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba City) - друге за величиною місто Куби, дуже жарке і з безліччю пагорбів, але в той же час принадний.

Побудоване в горах з видом на затоку з горами Сьєрра Маестра (Sierra Maestra) на другому плані - це однозначно одне з найбыльш живописних міст Куби. Його яскраві вулиці завжди прибрані, що робить прогулянки по місту ще більш приємними.

[відео 1]

Місто Сантьяго (Santiago City) має особливі флюїди і дуже доброзичливе, а його жителями є в основному мулати (нащадки іспанців, французів з Гаїті) і велика кількість африканців. Їх життя неможливе без музики і танців!

[відео 2]

Сантьяго де Куба (Santiago de Cuba) є що запропонувати для екскурсантів. Тут безліч цікавих музеїв, будівель і місць, включаючи казарми Монкада (Moncada Barracks), Музей Еміліо Бакарді (Emilio Bacardi Museum), Кафедральний собор (The Cathedral), замок Морро (Morro Castle), Ла Мейсон (La Maison) і вулиця Ередіа (Heredia)

[відео 3]


Segundo Frente
Segundo Frente is a small municipality in the Santiago de Cuba Province of Cuba and Mayarí Arriba is its main town.

This municipality was created after the territorial organization of 1976. Its name refers to the Second Eastern Front «Frank País», a combat front in the Cuban revolution, created on 11th March 1958; it receives its name from Frank País, a student leader and evangelical leader in the Cuban revolution.

Segundo Frente borders north with the municipalities of Mayarí and Sagua de Tánamo (in the province of Holguín), east with El Salvador (in the province of Guantanamo), south with Songo-La Maya and west with San Luis, the latter municipalities of the province of Santiago de Cuba.

The main economic activity of the municipality is agriculture, mainly the production of coffee, vegetables, citrus fruits and other fruit trees. It has educational institutions aimed at all student levels, from early childhood to technical schools, professionals and a municipal university centre; health services of medium and high complexity; cultural and recreation spaces. It has spaces dedicated to the practice of several sports disciplines such as baseball, basketball, boxing, volleyball, athletics, and tennis, among others.

This municipality is slowly opening to tourism thanks to the opening of Hotel Horizontes Segundo Frente in December 2018.
Siboney (Сібоней)
Це дуже популярне місце відпочинку кубинців і ідеальне місце, якщо Ви хочете познайомитися з новими людьми і зустріти нових друзів.

Власне пляж з чорним піском, пагорби навколо села Сибоней (Siboney) значною мірою непривабливі і колись це місце була оплотом антибатістовскіх повстанців.
Sigua (Сігуа)
Село / пляж курорту Сігуа (Sigua) знаходиться за 18 км на схід уздовж прибережної дороги і дуже часто відвідується кубинцями.

Ви гарантовано отримаєте теплий прийом місцевих жителів. Вони завжди запропонують Вам до вечері свіжу гарну рибу в обмін на кілька доларів.
Путівник по провінціям
Продаж у Великобританії :: Audrey :: +44 20 7498 8555 або 0800 298 9555
США & Продаж в Канаді :: Jeffery або Bastien :: Безкоштовні дзвінки 888 361 9555
Туристичний центр Гавани :: Idelsis :: +53 7 863 9555
Створено системою Bizloco eTravel, керованої Cubaism Ltd для
Cuba
© 2012 Nigel Hunt - Всі права захищені.